gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sarılan sevgililer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sarılan sevgilileri gösteren resim karikatür yada avatar arıyorum arkadaşlarım varsa paylaşın lütfen.

sarılan sevgililer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye..

sevgiliye..

Ne kötüdür insanın aklı ile yüreğinin arasında kalması... Ne kötüdür insanın an kadar yakın Bir asır kadar uzak olması... Ne kötüdür bilirmisin insanın bildiğini anlatamaması... Ben deyip susması sen deyip ağlamaklı olması...
  2. Sevgİlİye

Sevgİlİye

sevgiliye sevgılıye resim resimler Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 800x600 dır. Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 976x960 dır. Bu resim dosyası...
  3. Sevgiliye Mektup...

Sevgiliye Mektup...

duygu yüklü mektuplar duygu yüklü aşk mektupları sevgiliye mektup sevgiliye mektup ilanı aşk mektubu Şimdi yoksun. Seni dilediğim gibi düşünebilirim artık. Tutar ellerini, dilediğim gibi öperim artık uzun uzun. Kimseler ayıplayamaz beni, yokluğunda seni nasıl sevdiğimi anlayamazlar. İşte gözlerin, işte dudakların senin olan ne varsa karşımda duruyor. Senin dilediğim yere götürebilirim...

Sayfayı Paylaş