gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Sarımsak ile saçlarınız da ki beyazlardan kurtulun

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

beyaz saçlara sarımsak beyaz saça sarımsak beyazlayan saçlara saçlardan kurtulmak saclardan kurtulma Doğar ve büyürüz.Çocukluk güzel bir dönemdi ancak kalıcı değildir.İnsan istese de istemese de büyüyor.Bebeklikten başlarız çocukluk,gençlik derken bir bakmışız ki yaşlanmış tonton bir nide yada tonton bir dede olmuşuz.Bazı insanların bünyesi gereği yaşları normaldir.Ancak saçalrı bembeyazdır.Gören de 60-70 yaşında zanneder.Ama gidin bir de o kişiye sorun.Kişi genç ama saçların da o kadar beyaz var ki kişiye yaşlı bir görünüm verir.Saçınız da ki beyazları kapatmak için mutlaka boya yaptırırsınız.Tabi bu durumdan rahatsız olanlar yaptırır.Ama artık boyaya gerek yok çünkü artık sarmısak var...Buyrunuz..
    Vücudun paratoneri olan sarımsak saçlara da faydalı.Adeta her derde deva olan sarımsağın saçlar üzerindeki etkisi de bilimsel olarak kanıtlandı. Eğer saçlarınızın erken beyazladığını düşünüyorsanız sarımsağı daha düzenli bir şekilde tüketmelisiniz. Düzenli olarak sarımsak tüketenlerin saçlarının daha geç beyazladığını belirten uzmanlar beyaz saçlı kişilerin de sarımsak kullanabileceğinin altını çiziyor. Düzenli kullanım başladığında beyaz saçlar dökülerek yerine gerçek renkteki saçlarınızın çıktığı ispatlanmış durumda. Öte yandan sarımsağın damar sertliği ve kanser gibi hastalıkların önünü kestiği de aklınızın bir köşesinde bulunsun.
    Sarmısaktan enfret ederim ama saçlarımız beyazlar ise kesinlikle bu yönteme başvuracağım:):):)Ben yemiyorum ama sizler sarımsak yiyin, sağlıklı kalın.

2. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    çok nadir yerim bende çok faydalı gercekten teşekkürler bilgi için ilerde beyazlarsa saçım uygularım belki çok kokar zorda çıkar kokusu

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deliii sende sarımsak yenmez mi :D:D Damak zevkin sıfır üzerinden sıfır canım :D:D Ama faydalı konun ise 100 üzerinden 100 :D:D Thank you:)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bu sarımsak olayını cok duydum ama ispatlanmış derken hangi uzman veya hangi merci ispatladı bunu bir link verebilirmisiniz
    teşekkürler...

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Düzenli kullanım başladığında beyaz saçlar dökülerek yerine gerçek renkteki saçlarınızın çıktığı ispatlanmış durumda.
    Bilmiyodum bu çok iyiymiş :)

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

deneyen ve sonuc alan varmı... ben 2 haftadır deniyorum bazen 2 genelde hergün 1 alıyorum aksam yemeklerin içindekileri saymıyorum ama daha bişey farketmedim

Sarımsak ile saçlarınız da ki beyazlardan kurtulun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz Hüsmen dayı ile geri dönüyor!

Beyaz Hüsmen dayı ile geri dönüyor!

beyaz hüsmen dayı beyaz hüsmen Beyazıt Öztürk bomba gibi bir projeyle beyazperdede olacak. CNN Türk’te yayınlanan "**** Ekran"ın konuğu olan Beyazıt Öztürk, 5 Ekim’de başlayacak Beyaz Show’a birbirinden komik tiplemeleri yeniden ekleyeceğini açıkladı. Öztürk, bu tiplemelerin yer alacağı sinema filmini ise 2009’da çekecek. Öztürk, 5 Ekim’de başlayacak programda başta ’Hüsmen...
  2. Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Sirke nerdeyse her derde deva ama ben kokusu nedeniyle hiçbir şekilde tüketemiyorum...Eğer kokusundan şikayetçi değilsenin deneyim derim kızlar :tik: Japon Beslenme ve Yemek Bilim Kurumu sirkeye keskin kokusunu ve ekşi tadını veren ana maddesinin yağ yakıcı bir özelliğe sahip olabileceğini açıkladı. 175 aşırı kilolu Japon erkek ve kadının katılımıyla yaptıkları araştırmada, her gün bir...
  3. Saçınızdaki Kepeklerden Kurtulun

Saçınızdaki Kepeklerden Kurtulun

Saçlardaki kepekler hemen hemen herkesin derdidir...Saçımıza uyguladığımız jöle, köpük, saç spreyi saçımızda kepek oluşumuna neden oluyor...Hele birde koyu renk bir kıyafet giydiğiniz zaman omuzlarına dökülen kepekler yokmu insanı çileden çıkarıyor... Kızlar işte size kepeklerinizden kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacak maske...Kullanım eminim başarılı sonuç alacaksınız :tik: Malzeme :...
  4. Ağızda ki Sarımsak Kokusu...

Ağızda ki Sarımsak Kokusu...

ağızda ki sarımsak kokusu, nasil giderilir, nasıl yok edilir, ne yapmak lazım, nasıl geçer, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Diyelim yemekte sarımsaklı yoğurtlu bir gıda tükettiniz ve hemen de dışarı çıkmanız, sosyal hayata girmeniz lazın.Ne yaparsınız?Dişlerinizi fırçalarsınız,karanfil çiğnersiniz,mentollü şeker ya da sakız atarsınız ağzınıza.Ama bir yol...

Sayfayı Paylaş