gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sarışınım ama rüyamda saçlarım simsiyahtı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selamlar. Ben sarışınım ama rüyamda saçlarımın upuzun ve simsiyah olduğunu gördüm. Acaba bu ne anlama geliyor?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyada saç görmek, mala ve uzun ömre işarettir.Rüyada saçlarının siyah olduğunu görmek; kadın için, kocasının onu sevmesine ve kocasının halinin doğruluğuna işarettir. Rüyada saçlarının uzandığını veya ağardığını görmek; rüya sahibinin uzun ömürlü olmasına işarettir. Rüyada saçının bir kısmının ağardığını görmek, rüya sahibinin vakarına ve temkinli olmasına delalettir.

sarışınım ama rüyamda saçlarım simsiyahtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hatırla Sevgili - Simsiyah Bakışların

Hatırla Sevgili - Simsiyah Bakışların

Seni sevmem de haksız Sevdim demem de haksız Fakat ne çok insafsız simsiyah bakışların Bir ılık gece gibi simsiyah bakışların Aşk dolu rüya gibi simsiyah bakışların O ne bakışlar öyle Taş mı olaydım söyle Beni çıldırtan böyle simsiyah bakışların Bir ılık gece gibi simsiyah bakışların Aşk dolu rüya gibi simsiyah bakışların Deli ettin beni sen Senin oldum artık ben Bayram etsin o gülen...
  2. saçlarım pırıl pırıl parlasın istiyorum ama nasıl ?

saçlarım pırıl pırıl parlasın istiyorum ama nasıl ?

Melekler benim derdim saçlarım.O reklamlarda çıkan kızlar gibi pırıl pırıl parlasın istiyorum ama ne yaptıysam olmuyor. Sizde var mı bir püf noktası bu işin ?
  3. saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

saçlarımı siyaha boyadım ama begenmedim

saçlarımı dün mavi-siyaha boyadım ama hiç begenmedim akıtmaya calıstım akıyo ama bnm kurtulmam lazım.... actırma işi cok masraflı lkolestonun yoğun renk acıcısıyla açtırsam sorun olumru
  4. Rüyada saç kesmenin manası nedir?

Rüyada saç kesmenin manası nedir?

Rüyada bir erkek saçının çok fazla uzadığını görse üzüntü, üzüntü, keder ve endişesi artar. Rüyayı gören kadın ise, güzelliklerinin, kıymet ve değerinin artmasına tâbir edilip, yorumlanır. Rüyada Saç görmek; saçınızı sağlıklı ve kuvvetli, canlı görmek, halinizin güçleneceğine, ve sağlam iradeye yorumlanır. Rüyasında saçını gören kimse İş hayatında sorunlar, ve sıkıntı yaşıyorsa size karşı...

Sayfayı Paylaş