gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sarışınlar aptalmıdır(alıntıdır)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

sarışınlar aptalmıdır sarışın aptallar aptal sarışınlar İki sarışın, anahtarı içeride unuttukları için arabanın kapısını telle açmaya çalışırlar. Biri diğerine : - Çabuk ol, yağmur başladı, ıslanıyorum" der. Diğeri bunun üzerine :
    - Aptal sarışın dedikleri bu olsa gerek... Ne fark eder? İçerde de ıslanacaksın...
    - Aaa hakkaten yaa. Bizim arabanın üstü açık...
    *Yerde 1000$ var önce kim kapar?
    1) Süpermen 2) Akıllı Sarışın 3) Aptal Sarışın
    Cevap: Hiçbiri... İlk ikisi hayal ürünüdür, aptal sarışın ise parayı ezilmiş sakız zanneder

*Sarışının biri, elektrikler kesilince yürüyen merdivende 6 saat mahsur kalmış.
    Sarışın bir pizza ısmarlar. Pizzacı sorar: "6 parçayamı böleyim, 8 parçaya mı?" Sarışın : "6'ya böl sekiz parçayı bitiremem". ve almaz.

*Sarışınlar neden "11" sayısını yazamaz?
    Cevap: Hangi 1'i önce yazması gerektiğini karar veremediği için...

*Sarışınlar kuşu nasıl öldürmeye çalışır?
    Cevap: Balkondan aşağı atarak.
    *Sarışınlar balığı nasıl öldürürler?
    Cevap: Suda boğarak... (kelebek.com)

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sarışınlar aptalmıdır(alıntıdır)
    :dp47::dp47::dp47: süperrr ya baya güldüm=) tabi her srışın aynı değil sonuçta :yo:

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sarışınlar aptalmıdır(alıntıdır)

cok hos canim,paylasim icin tskler

sarışınlar aptalmıdır(alıntıdır) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gazman(alıntıdır)

gazman(alıntıdır)

Gecelerin_Yargıcı 01-10-2007, 08:09 PM lise 1 deydik okulun ilk günleri sınıfta neredeyse kimse kimseyi tanımıyo benim orta okul dan necati diye bi arkadaş var onunla oturuyoz derste matematik bayan hoca giriyo derse kadın çok disiplinli bizim necatide tam fırlama bi çocuk derste paso konuşuyo neyse hoca buna kalk dedi gitti ön sırada bi kızı kaldırdı yerlerini değiştirdi kız bunu...
  2. utanıyorum(alıntıdır)

utanıyorum(alıntıdır)

Geçen hafta oğlumun kreşinin yıl sonu balosu vardı. Oğlum gösteri sırasında birden ağlamaya başladı ve yarıda bırakıp sahneden ayrıldı. O anda; neden böyle oldu, bir sürü hazırlık yapıldı, hep bu anı bekledik diye düşünüp çok üzüldüm. Biz bu konuşmaları yaparken yanımızdan geçen ambulans ve olay yeri inceleme arabasını görmüş, ama üstünde çok fazla durmamıştım. Ertesi gün öğrendim ki;...
  3. sarışınlar bakmasınn .........

sarışınlar bakmasınn .........

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. SARIŞINLAR hakkında

SARIŞINLAR hakkında

sarışınlar sarışınlar hakkında Sarışın bir bayan hakkında bilmeniz gerekenleri tam olarak biliyormusunuz?Yada şöyle diyeyim sarışınsınız ama hakkınızda bilmediğiniz bazı yanlar var onları öğrenmeye ne dersiniz:D NOT: Sarışınlar kızmayın yahu:D Bir sarışını bütün gün nasıl oyalarsınız? Yuvarlak bir odada, gidip köşede oturmasını söyleyerek. Bir sarışını evlenmeye nasıl razı edersiniz? Ona...
  5. Sarışınlar Hakkında

Sarışınlar Hakkında

sarışınlar, kadınlar, hastalıklar, bilmedikleriniz hakkında bilgi için yazımıza buyrun. sarışınlar hakkında yeni bir bilgi daha melekler :D:D California Üniversitesi’nce yapılan araştırmada, sarışın kadınların hırs ve agresiflik konusunda esmer veya kızıl saçlı kadınlara göre önde olduğu görüldü. Yapılan bir araştırma sarışın kadınlarla ilgili ilginç bir özelliği ortaya koydu....

Sayfayı Paylaş