gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Sarışınların özeti...

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Sarışın lar neden "11" rakamini yazamaz? - Hangi 1'i önce yazmasi gerektigini bilmedigi için.
    Bir sarışın a kazalarin %90'inin evde oldugunu söylerseniz ne yapar?
    - Tasinir.

Sarışın bir pizza ismarlar. Pizzaci sorar: "6 parçayami böleyim, 8 parçaya mi?" Sarışın :
    - "6'ya böl sekiz parçayi bitiremem".

Iki sarışın , anahtarlari içeride unuttuklari için bir arabanin kapisini telle açmaya çalisirlar.
    Biri digerine "çabuk ol,yagmur basladi,islaniyorum" der. Digeri yanitlar:
    - "Ne fark eder? içerde de islanacaksin, arabanin üstü açik".

Sarışın in biri, elektrikler kesilince yürüyen merdivende 6 saat mahsur kalmis.

Bir sarışın in en çok söyledigi cümle nedir?
    - "Ay bilemiyorum..."

Zeki bir sarışın nedir?
    - Çelişki.

Bir sarışın i susturmak için ne yapmali?
    - Ne düsünüyorsun? diye sormali.

Faksın bir sarışın tarafindan yollandigini nasil anlarsiniz?
    - Üstündeki puldan.

Aynanin karşısında gözlerini kapatmış duran sarışın ne yapıyordur sizce?
    - Uyurken nasil göründügüne bakiyor.

Sarışın lar neden üçüncüden sonra çocuk yapmamis?
    - Her dört çocuktan birinin Çinli oldugunu duydugundan

Sarışın' ın beyin hucresi nasıl olur?
    - Yalnız

Iki beyin hücresi olan sarışın nedir?
    - Hamile

Saçını siyaha boyatan sarışın'a ne denir?
    - Yapay zeka
    Ciddigeyik der ki :
    Yukardakilerin bazıları var bazıları ise sitede yok O nedenle eklendi.Fakat tekrar hatırlatayım Sarısınlar sadece aptal rolu oynuyor Yemeyın

2. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Ce: Sarışınların özeti...
    ya okadarda değil heralde.bir kere bilim adamlarının çoğu mavi gözlü ve sarışın olurmuş.araştırma yapmışlar.
    ya kadırmayın kendinizi böyle şeylerle

Sarışınların özeti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarışının dönüşü

Sarışının dönüşü

linet saç modeli Özellikle ülkemizde çoğu erkeğin gözdesi olan sarışınlar bu yaz kendilerini ayrıcalıklı hissedemeyecekler çünkü bu sezonun saç modası sarışınlığı geri getiriyor. Sonbahar ve kış sezonunda koyu rengi tercih eden kadınların yazın gelmesiyle birlikte açık renklere döndüğünü belirten kuaför Metin Bahçecik, saç rengini değiştirme işlemlerinde her müşteriye farklı uygulamalar...
  2. Gülşen - Sarışınım

Gülşen - Sarışınım

Bir eda bir çalım aldın başını gittin Ne kadar masum bir şeyi terkettin Avunurken olur olmaz aşklarla Seni hem sevdim, hem senden nefret ettim Ne sen unuttun, ne ben unuttum Aldatma kendini gel Yanıyor içim eriyor içim Eskisindende beter Gel gel sarışınım gel Gel sana aşığım gel Gel gel gün ışığım gel Gel çok karışığım gel Bir ateş ki alev alev yanar içimde Saçının kokusu kaldı ellerimde...
  3. gerçek sarışın piliç

gerçek sarışın piliç

piliç sarışın piliç resimleri sarışın piliçler resmi Taptaze tam pişirmelik sarı piliç süper ve fırına atmaya hazır :piha::piha:
  4. Sarışın avatarları

Sarışın avatarları

sarışın avatarları sarışın avatarlar Harika Sarışın avatarları karşınızda melişlerim.:)
  5. Sarışınların Yapması Gereken Makyaj

Sarışınların Yapması Gereken Makyaj

platin saca makyaj sarışınlara makyaj Eskiden saçlarımı hep sarıya boyatırdım.Sapsarı yani platin sarısı yaptırırdım.Ama artık son 3 yıldır sarı saçtan tamamen uzaklaştım.Yaşım küçük saçlarımda sarı olduğu için çok olgun gözüküyorum.Yaşıma göre yaşamak varken neden olgun görüneyim ki:DArtık koyu saçlara dönüş yaptım.Ama sarı saçımıda özlemiyor değilim.Olgunluk yaşıma gelince...

Sayfayı Paylaş