gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Sarışınlıktan esmerliğe dönen ünlüler

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Herkes kendini güzel gördüğü şekle sokuyor.Saç boyaları sağolsun :) Buyrunuzz :)
    katharine-mcphee

katherine-heigl

kelly-carlson

rihanna

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    her halleriyle güzeller

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben sarıya döndüğümü düşünemiyorum ayyyyy çok çikin oluveririm yaa:S hahaha

Anacım bunlarada ne yapsalar yakışıyor..

Sarışınlıktan esmerliğe dönen ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papatya Suyuyla Doğal Sarışınlık isteyen melekler gelsin

Papatya Suyuyla Doğal Sarışınlık isteyen melekler gelsin

değişen kadınlar yaz aylarında papatya suyu sürerek saçlarının rengini güneşle birlikte sarartabilirler. Papatya suyuyla elde edilen görüntü hem son derece doğal oluyor hem de çok ekonomik. Eczane ya da kozmetik ürünleri satılan yerlerden alabileceğiniz papatyayı aktarlarda da bulmanız mümkün. Paket halinde kurutulmuş olarak satılan papatya suyunu hazırlamak son derece basit. Paketin...
  2. Murat Kekilli - Anadolu Benim (Esmerliğim Sonradan)

Murat Kekilli - Anadolu Benim (Esmerliğim Sonradan)

nasıl kıyarım o dudaklara Hayatında incinmemiş Nasıl tutarım ellerini Ömrümde acı çekmemiş Gözlerimi yaz sıcağında Anamın serin kucağında Tozlu topraklı köy yolunda Açmışım dünyaya Bak! kokla Anadolu benim dağlar benim çalışan benim Vurulan benim son umut benim Barış'ı benim Oysa sen öyle değilsin Ninnilerle büyütülmüşsün Toprağa elin değmemiş Toprakla sevişmemişsin Şiir:...
  3. Ergenlik dönemi

Ergenlik dönemi

ergenlikte burun ergenlikte burun büyümesi ergenlik ergenlik dönemi ile ilgili resimler dönemi resimleri Ergenlik, çocukluktan erişkinliğe geçiş sürecidir. Bu süreç iç salgı bezlerinden salgılanan hormonlar tarafından başlatılır ve sürdürülür. Testis ve yumurtalık gibi cinsiyet organlarının ve cinse özgü dış görünüm özelliklerinin gelişmesi, büyüme ve kemik olgunlaşmasında belirgin hızlanma,...
  4. Papatya Suyuyla Doğal Sarışınlık

Papatya Suyuyla Doğal Sarışınlık

değişen kadınlar yaz aylarında papatya suyu sürerek saçlarının rengini güneşle birlikte sarartabilirler. Papatya suyuyla elde edilen görüntü hem son derece doğal oluyor hem de çok ekonomik. Eczane ya da kozmetik ürünleri satılan yerlerden alabileceğiniz papatyayı aktarlarda da bulmanız mümkün. Paket halinde kurutulmuş olarak satılan papatya suyunu hazırlamak son derece basit. Paketin üstünde...

Sayfayı Paylaş