gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Şarj ederken bile dekoratif olun.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Şarj aleti kablo tutucu Kablo tutucu adamlar

Çılgın tasarımcılar sayesinde her an dekoratif olmak mümkün. Çılgın koleksiyoncularda ilginç işlere imza atıyor. İşte bu itfaiyeci adamcıklar sizin şarj aletinizin kablosunu tutmaya gönüllüler. Bulundukları mekana neşe ve şıklık katıyorlar.

Şarj ederken bile dekoratif olun. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şarj ederken dikkat!

şarj ederken dikkat!

Biraz once olay magduru yakin bir arkadasimin oglunun basina gelen cok ciddi bir tehlike haberini ve asagida iletilen yurt disi kaynakli benzeri bir baska olay ve uyariyi da hepinize acilen duyurmak istedim. 1. Annesinin bizzat kendi agzindan anlattigi ve sahit oldugu olayda, Isatnbul'da oturan bir arkadasimin oglu gece uyurken cok siddetli bir patlama sesiyle havada ucup yorganinin...
  2. oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek

oLsa biLe biLemediğimiz,biLsek biLe Anlatamadığımız :D 4 örnek

bilsem sınav soru örnekleri bilsem sınav soruları sınavı soruları ?????????????? cevaplarinizi bekliorum
  3. Kendime bir yunusu bile aşık ederim

Kendime bir yunusu bile aşık ederim

Tuğba Özerk, Çeşme'de Düzenlenen Plaj Partisine Katılmadan Önce 'West' ve 'Max' İsimli İki Yunusla Yüzdü. Tuğba Özerk, ÇEŞME'DE DÜZENLENEN PLAJ PARTİSİNE KATILMADAN ÖNCE 'WEST' VE 'MAX' İSİMLİ İKİ YUNUSLA YÜZDÜ. Kıbrıslı işadamı Erhan Kanioğlu'dan boşanan Özerk, "Yunuslar kadar özgürüm" dedi. Müzik sektörünün durumunun kötü olduğunu, batalıkta çırpınarak 11 yaşından bu yana bir...
  4. Çay saatlerinin bile şıkı siz olun melekler

Çay saatlerinin bile şıkı siz olun melekler

Çay saati dekoratif ürünler Dekoratif mutfak ürünleri Hep diyorum ya dekoratif olmak insanın içinde varsa onu yer alana yansıtır. Ben misafirlerime dekoratif sofralar kurmayı çok seviyorum. Sofra kurmanız için önerileri dikkate alarak şık sofralar kurmak mümkün. Çay saatlerinde bile dekorafit görünmek sizin elinizde meleklerim. Bu pasta setini kullanarak bir sofrayı şıklaştırmak çok...
  5. Telefon şarj edrken bile dekoratif olmak isteyen meleklere

Telefon şarj edrken bile dekoratif olmak isteyen meleklere

Telefon şarj tutucu Telefon şarj tutmak için kılıf örneği Telefonumu şarj ederken sürekli kablosunu dolaştırdığımdan bu telefon şarj ederken kılıf modeli tam benlik bir icat olmuş. Salon dekorasyonunuz ile uyumlu bir kumaştan sizde böyle bir kılıf hazırlayabilirsiniz bence meleklerim.

Sayfayı Paylaş