gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şark Köşeleri İçin Şık Şilte Takımları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Şark Köşeleri İçin Şık Şilte Takımları hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bildiğiniz gibi sevgili adminemiz MaWiM, hayli geniş olan balkonunu camla kapattırdı ve orayı adeta bir oda haline getirdi. Dediğine göre odayı döşemek için sedir düşünmüştü ama minik bebekleri olması sebebiyle şimdilik şiltede karar kıldı ve balkonu bir şark köşesi haline getirdi. Merak edenler BURADAN resimlerini inceleyebilirler. Ben de bu şilte takımları daha başka hangi tarz kumaşlarla kaplanabilir diye merak ettim ve küçük bir araştırma yaptım. Ve şimdi sizin de galerimizden göreceğiniz şık modellere ulaştım. Özellikle 6-7-10 ve 28 numaralı şilteleri çok beğendim, bir de halısıyla takım olanlardan bazılarını. Bir de siz inceleyin bakalım, hangilerini beğeneceksiniz..:)

Şark Köşeleri İçin Şık Şilte Takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şili

Şili

Şili Coğrafi Verileri Konum: Güney Amerika'nın güney kısmında, Güney Atlas Okyanusu ve Güney Pasifik Okyanusu kıyısında, Arjantin ile Peru arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 30 00 Güney enlemi, 71 00 Batı boylamı Harita konumu: Güney Amerika Yüzölçümü: toplam: 756,950 km² kara: 748,800 km² su: 8,150 km² Sınır komşuları: toplam: 6,171 km sınır komşuları: Arjantin 5,150 km, Bolivya...
  2. Şark Köşeleri

Şark Köşeleri

şark köşesi sark kösesi şark köşeleri sark kosesi Şu an öyle bir çağda yaşıyoruz ki: şehrin gürültüsü, koca koca beton yapılar alafranga ev eşyaları ve giyim tarzları … Tüm bunlar özellikle yönümüzü doğudan batıya döndüğümüz 1860′lı yıllarda Tanzimat’la hayatımıza girmeye başladı. Bu dönemden sonra batılı olmaya karar verdik. Ne var ki bunu yaparken kendimizi, öz kültürümüzü bir kenara attık....
  3. Şark köşeleri

Şark köşeleri

şark köşeleri İşte geçmişe özlem duyanlara harika şark köşeleri modelleri sunuyorum
  4. Şık Mutfaklar İçin Köşem Takımları

Şık Mutfaklar İçin Köşem Takımları

mutfak köşem takımları mutfak köşem takımı modelleri Mutafağa girmeyi sevsek te sevmesek te ,en büyük zamanımızı mutfakta geçiririz.Komşularımızla,arkadaşlarımızla bazen de ayak üstü mubabbetlerimizi kahve eşiliğinde mutfakta yaparız.Açıkçası samimi arkadaşlarımla çok sevdiğim mutfağımda zaman geçirmeyi çok seviyorum.Çünkü benim mutfağım o kadar güzel döşendiki tam da bir oda havasında...
  5. Lohusalar İçin Çok Şık Pijama Takımları 2014

Lohusalar İçin Çok Şık Pijama Takımları 2014

lohusa pijamaları, lohusa pijama takımları, 2014 lohusa pijamaları Sevgili melekler, hayatınızın en değerli varlığını kucağınıza almaya sayılı günler kala artık alışveriş eksiklerinizi tamamlamanın zamanıdır. Doğum sonrası rahatça bebeğinizi emzirebileceğiniz ve kullanışlı olan lohusa pijamalarını tavsiye ediyoruz sizlere. Genellikle önden tam ya da yarım açık olarak tasarlşanan lohusa...

Sayfayı Paylaş