gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Şark Köşeleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

şark köşesi sark kösesi şark köşeleri sark kosesi Şu an öyle bir çağda yaşıyoruz ki: şehrin gürültüsü, koca koca beton yapılar alafranga ev eşyaları ve giyim tarzları … Tüm bunlar özellikle yönümüzü doğudan batıya döndüğümüz 1860′lı yıllarda Tanzimat’la hayatımıza girmeye başladı. Bu dönemden sonra batılı olmaya karar verdik. Ne var ki bunu yaparken kendimizi, öz kültürümüzü bir kenara attık. İşte geçmişe özlem duyanlar, bu hengamenin içinde şark köşeleri ile maziyi yad etmek istiyor. Evimizin bir odasını şark köşesi yapsak o odaya girdimizde kendimizi, özümüzü hissetmez miyiz? Kısa bir süreliğine de olsa eskinin o güzel günlerine zamanda bir yolculuk yapmaz mıyız? Elbette yaparız.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Şark odalarını çok seviyorum Eğer günün birinde çatı katı olan bir eve sahip olursam çatı katını şark odası yapmayı çok isterim:)Bir de şömine oldumu ohh gel keyfim gel:D

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

inş dileğin olur mavimm

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Salonumda şömine var fakat çok fazla odanın müsait olmadığından dolayı sadece şömine etrafına öyle değişik şark odası havasını verecek türden süsler koydum ama özellikle şark odası için küçükte olsa bir oda bana göre şart umarım olur dileğim zuzumm Allah herkesin gönlüne göre versin.

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    aminn isteyen herkese

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ayy bende çok seviom şark köşesini ama nerdee öle oda=)

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

ay ben ve eşimde çok istiyoruz şark köşesi burda öyle bir çiğküfte yoğurulur ki :D süper valla

Şark Köşeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şark çıbanı

şark çıbanı

Şark Çıbanı (Deri Layşmanyozisi): Hastalığın bir doğu kökeni olmakla birlikte, doğuyla batının sınırı çok net olmadığı için, her ulus kendinden daha doğudan bir isim yakıştırmıştır. Antep Çıbanı, Halep Çıbanı, Delhi Çıbanı gibi isimlerle de anılmaktadır. Orta ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya yaygın olduğu alanlardır. Ülkemizde de geleneksel olarak şark çıbanı izleri, doğu kökenli...
  2. Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Hiç inanmamıştım aşkım, hem de hiçbir zaman inanmamıştım Beni kendime düşman edip kalbimin bir yarsını söküp alıp gideceğine Benden başka herkes biliyordu oysa, senin günün birinde beni yarı yolda bırakıp gideceğini Şu kahrolası dünyada bir ben vardım zaten sana inanan, güvenen, seven ve her zaman her şartta destek olan Ama sen sana inanmayanları haklı çıkardın ve beni terk ettin Seninle...
  3. şark odaları

şark odaları

şark odası şark köşesi odaları odası dizaynı modelleri Anadoluda çok yaygın olarak bulunan şark odaları o zamanın misafir odası olarak dizayn edilir ve ev halkının misafirleri bu odalarda ağırlanırdı. Günümüzdede misafir ağırlamak için her evde bulunması gereken şark odaları yavaş yavaş evlerdeki yerini almaktadır.Odanın 3 duvarına önce divan yerleştirilerek üzerine minder yastık ve cercim...
  4. Şark köşeleri

Şark köşeleri

şark köşeleri İşte geçmişe özlem duyanlara harika şark köşeleri modelleri sunuyorum
  5. Şark Köşeleri İçin Şık Şilte Takımları

Şark Köşeleri İçin Şık Şilte Takımları

Bu konu; Şark Köşeleri İçin Şık Şilte Takımları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi sevgili adminemiz MaWiM, hayli geniş olan balkonunu camla kapattırdı ve orayı adeta bir oda haline getirdi. Dediğine göre odayı döşemek için sedir düşünmüştü ama minik bebekleri olması sebebiyle şimdilik şiltede karar kıldı ve balkonu bir şark köşesi haline getirdi. Merak edenler...

Sayfayı Paylaş