gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Şark Odama Yardım!

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

şark odası, köşesinde neler olmalı, hangi parçalar olmalıdır, yardım
    Bayanlar sizlerden bir konuda takviye istiyorum. Biliyorsunuz ki yakında düğünüm var ve hazırlaıklar derken iyice karıştım. Şark odası döşemeye karar verdim. Tülü, perdesi, sediri, yastıkları, bakırdan bir kaç parça ürün( bakır cezve, tava, kulplu bardak, güyüm) süs amaçlı, kilim,ortaya uygun bir sehpa( bulamadım daha) aslında duvara bir duvar halısıda olabilir daha karar vermedım... herneyse ama oda buyuk ve boş kaldı daha neler koyabilir hareket kazandırabilirim sizce?

Bir yardımcı olursanız sevinirim. Tşk ederim.

2. nurender

nurender Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Canım kolay gelsin bende çok severim şark odalarını odaya sehpa yerine ortaya ayaklı bakır mangal yada tepsi koyabilirsin çok yakışır birde eski sandık bulabilirsen hoş olur bir düşün bakalım belki bu fikir hoşuna gider... SELAM VE DUA İLE..........

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    As. tşk ederim. Aslında kopmle oymalı eskitme bir sandıgım var onu bir köşeye koyup üstüne o bakır parçaları dizmeyi düşünüyorum. Yere deddiğin gibi bir kasnak üstünede yer sofrası olabilir tepsi şeklinde.. Tşk ederim ..

4. nurender

nurender Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sandığı sehpa gibide kullana bilirsin bir kaç yerde gördüm çok şık duruyor dene bakalım hoşuna gidecekmi....Ve duvarına raf yaptırıp bakırları üzerine koyabilirsin köy evlerinde öyle yapıyorlar :)

ßeLeN bunu beğendi.
  5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Raf .. hmm bunu hiç düşünmemiştim. Aslında olabilir ya bi denemek lazım..

6. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    canım güzel düşünmüşsün ama oldukça zorlanacağını bil.neyse benim bir arkadaşım da senin gibi yapmıştı.bir iki tane bakır ibrik(sürahi) komuştu sehpalara,köy ipliklerinden heybeler felan almıştı.ist da oturuyorsan mutlaka kapalı çarşıyı gez.hiç akla gelmeyen şeyler bulacaksın eminim...kolay gelsin...

ßeLeN bunu beğendi.
  7. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    canım bence varsa oymalı sandığı koyabilirsin odam büyük diyosun duvarlarada çok güzel kilim desenli çantalar oluyo onlardan asabilirsin en iyiysi bide seanın dediği gibi kapalı çarşıyı gez orda daha çok fikir edinirsin

ßeLeN bunu beğendi.
  8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Evet o duvar için olan çantalara da bakacagım..

Baksana birsürü fikir edindim Sadmin admindende ahsaptan gazetelik fikini kaptım.. yehhu süper olacak odam... :D:D
    Thanks.

Şark Odama Yardım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şark çıbanı

şark çıbanı

Şark Çıbanı (Deri Layşmanyozisi): Hastalığın bir doğu kökeni olmakla birlikte, doğuyla batının sınırı çok net olmadığı için, her ulus kendinden daha doğudan bir isim yakıştırmıştır. Antep Çıbanı, Halep Çıbanı, Delhi Çıbanı gibi isimlerle de anılmaktadır. Orta ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya yaygın olduğu alanlardır. Ülkemizde de geleneksel olarak şark çıbanı izleri, doğu kökenli...
  2. Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Hiç inanmamıştım aşkım, hem de hiçbir zaman inanmamıştım Beni kendime düşman edip kalbimin bir yarsını söküp alıp gideceğine Benden başka herkes biliyordu oysa, senin günün birinde beni yarı yolda bırakıp gideceğini Şu kahrolası dünyada bir ben vardım zaten sana inanan, güvenen, seven ve her zaman her şartta destek olan Ama sen sana inanmayanları haklı çıkardın ve beni terk ettin Seninle...
  3. şark odaları

şark odaları

şark odası şark köşesi odaları odası dizaynı modelleri Anadoluda çok yaygın olarak bulunan şark odaları o zamanın misafir odası olarak dizayn edilir ve ev halkının misafirleri bu odalarda ağırlanırdı. Günümüzdede misafir ağırlamak için her evde bulunması gereken şark odaları yavaş yavaş evlerdeki yerini almaktadır.Odanın 3 duvarına önce divan yerleştirilerek üzerine minder yastık ve cercim...
  4. Şark Köşeleri

Şark Köşeleri

şark köşesi sark kösesi şark köşeleri sark kosesi Şu an öyle bir çağda yaşıyoruz ki: şehrin gürültüsü, koca koca beton yapılar alafranga ev eşyaları ve giyim tarzları … Tüm bunlar özellikle yönümüzü doğudan batıya döndüğümüz 1860′lı yıllarda Tanzimat’la hayatımıza girmeye başladı. Bu dönemden sonra batılı olmaya karar verdik. Ne var ki bunu yaparken kendimizi, öz kültürümüzü bir kenara attık....
  5. Şark köşeleri

Şark köşeleri

şark köşeleri İşte geçmişe özlem duyanlara harika şark köşeleri modelleri sunuyorum

Sayfayı Paylaş