gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şark Odası Dekorasyonumuz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu şark odası dekorasyon önerilerine yer vermektedir. Evimizin en geniş balkonu olan ön balkonumuzu geçtiğimiz günler de cam balkon sistemi ile kapatıp oda haline çevirdik. Tamamen fazladan bir oda sahibi olduk ve bu odayı özellikle ikiz bebişlerimiz çocuklarımız ve yakın arkadaşlarımızla geçirebileceğimiz şekil de dizayn etmek istedik.

Eşimle birlikte karar vererek odayı şark odası konumun da dekore etmeye karar verdik. Aslında sedir olanlar daha çok hoşumuza gitsede şu an bebişler küçük olduğu için en az tehlike yaratacak bir şekilde oturma alanı yaratmak için şilte takımları bize daha cazip geldi.

Yerleri tamamen halı kestirip kapattık ve halılara uygun şekilde yer minderleri ve arka sırt minderleri için uygun renklerde kumaş seçtik.

Perde olayına gelince aslında en içimize sinmeyen taraf da açıkcası o oldu çünkü mağazada ışıklar altında gördüğümüz ve beğendiğimiz renk tamamen bütün olarak yapıldığın da çok fazla uymadığını gördük. Biraz canımız sıkılsada canımız sağolsun biraz kullanıp farklı bir renk yaptırırız ileriye doğru diye eşimle karar verdik.:D:D

Duvarda gördüğünüz halı ve kilimler tamamen antikadır ve orjinaldir :ehi:Zamanla duvar dekorasyonunun da aksesuar adına farklılık yapmak adına eklemek istediklerimiz olacak şu an elimiz de olanları değerlendirdik.

Şark odamızı yaptırdığımız için büyük bir keyif alıyoruz. Çünkü eşimle ve arkadaş çevremizle inanılmaz güzel muhabbetlerimiz bu odada gerçekleşiyor. Oturum ve hareket etme alanı oldukça rahat. Televizyon da koyarak odamızı daha kullanışlı bir hale getirdik. Umarım sizler de beğenirsiniz. Sizin de geniş bir balkonunuz varsa ve oturmak için değerlendiremiyorsanız cam balkon sistemi ile bir oda haline getirip istediğiniz şekil de dekore ettikten sonra daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Biz yaptık pişman değiliz aksine çok mutluyuz bir daha olsa yine yaparız hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Mavim mükemmel ötesi bişey bu yaa herzamanki gibi zarif renkler uyum .çok hoş benim renklerim rahatlıkta,konforda cabasıı Mavimm şimdden keyifli yaz akşamları diliyorum

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkür ederim zuzum beğendiğine sevindim:)

ARZUZU bunu beğendi.
  4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Mavim renkler,tonlar detaylar hoşuma gitti gerçekten güle güle oturun ;)

MaWiM bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Mawim sizde de ne balkon varmış maaşallah :D:D Güle güle ağız tadıyla oturun inşaallah :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Evet bu balkonumuz bayağı genişti :D:D Saol bitanem birgün bakarsın o balkonda sizlerle birlikte muhabbet ederiz belli mi olur:D

TİTAN bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kimbilir Mawim, olmaz diye birşey yok, bakarsın olur, ne kadar mutlu olurum :kiss:

MaWiM bunu beğendi.
  8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah canım çok isteriz başımızın üstünde yeriniz var her zaman:)

TİTAN bunu beğendi.
  9. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    süper ötesi ablacım bayıldım valla ne kahve keyfi yapılır şimdi orada:)

TİTAN ve MaWiM bunu beğendi.
  10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    O keyif dostlarla olursa daha ayrı güzel olur inş birgün sizlerle kısmet olur:)

su damlası bunu beğendi.
  11. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    Mawim ne hayal ettim biliyormusun orayı görünce kısırlar çaylar offff ne güzel laklak çekilirdi orada kızlarla toplanıp valla sigarayı bıraktım ama orada bi keyif cigarası bile iyi gider :m.c: zevkini bir kere daha takdir ettim :first: güle güle oturun huzurluca inşallah.....

MaWiM bunu beğendi.
  12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Kısırı geç gelin size sadminin ellerinden çiğ köfte ikram edelim hahaha valla süper olurdu hayırlısı olsun kısmet böyle şeyler belli olmaz bakarsın hayaller gerçeğe dönüşür:)

LaViNYaM bunu beğendi.
  13. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    inşallah mawim sadmin baba kıyak geçer bize ellerinde bir çiğköfteye hayır demeyiz:D:D

MaWiM bunu beğendi.
  14. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    çiğ köftemiiii amaaaa ağzım sulandı:)

MaWiM bunu beğendi.
  15. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok sık yapıyoruz çıkın çıkın gelin:D:D

Şark Odası Dekorasyonumuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şark odası severlere...

Şark odası severlere...

şark odası şark köşesi modelleri odası aksesuarları Bilindiği gibi Anadolu'da daha çok misafirler için hazırlanırdı.Misafirler bu odalarda ağırlanırdı ama artık günümüzdede şark odası seviliyor sade rahat ve mistik bir hava veriyor.Şark odası seviyor ve evinizde bir odanızı şark odası haline getirmek istiyorsanız işte size bir kaç model arkadaşlar bu modellere bakarak sizde kafanızda fikirler...
  2. Bebek Odası Dekorasyonları

Bebek Odası Dekorasyonları

Minicik bebişlerimize şipşirin odalar hazırlayalım diye sizlere birbirinden güzel örnekler getirdim meleklerim. Sitede bunca hamiş varken eminim yararlı olacaktır.
  3. Yemek Odası Dekorasyonları

Yemek Odası Dekorasyonları

İşte sizlere yeni model renkleriylede birbirine uyum sağlayan çok şık yemek odası takımları.Çok büyük olmadığı gibi her evede uyum sağlayacaktır.
  4. 2012 Bebek Odası Dekorasyonları

2012 Bebek Odası Dekorasyonları

2012 bebek odası dekorasyonları beşik modelleri karyola takımları park yatak modelleri bebek odası halı modelleri hakkında bilgi için meleklermekani.com Bebek Bekleyen anneler için bu yazımızın işe yarayacağını düşünüyorum melekler :D:D valla benim de artık bebek yapma zamanım geldi sanırım bu modeller insanı bebek yapmaya zorluyorlar :D:D Bu güzel mobilyalara tabikide güzel uyku setleri...
  5. Mavi yatak odası dekorasyonları

Mavi yatak odası dekorasyonları

yatak odası, mavi yatak odası, yeni model yataklar, mavi dekorasyonlar, yatak odasında mavi rengi evinin her köşesinde özellikle yatak odasında kullanmak isteyenler için yeni model yatak odası dekorasyonları sizlerle melekler.

Sayfayı Paylaş