gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Şark odası severlere...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şark odası şark köşesi modelleri odası aksesuarları Bilindiği gibi Anadolu'da daha çok misafirler için hazırlanırdı.Misafirler bu odalarda ağırlanırdı ama artık günümüzdede şark odası seviliyor sade rahat ve mistik bir hava veriyor.Şark odası seviyor ve evinizde bir odanızı şark odası haline getirmek istiyorsanız işte size bir kaç model arkadaşlar bu modellere bakarak sizde kafanızda fikirler üreterek döşeyebilir hatta zevkinize göre duvara asacağınız gaz lambası,kitaplık, bağlama ve güzel bir tabloyla şark odanızı güzelleştirip tamamlayabilirsiniz.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ohhh süper görünüyolar valla...

Şark odası severlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şark çıbanı

şark çıbanı

Şark Çıbanı (Deri Layşmanyozisi): Hastalığın bir doğu kökeni olmakla birlikte, doğuyla batının sınırı çok net olmadığı için, her ulus kendinden daha doğudan bir isim yakıştırmıştır. Antep Çıbanı, Halep Çıbanı, Delhi Çıbanı gibi isimlerle de anılmaktadır. Orta ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya yaygın olduğu alanlardır. Ülkemizde de geleneksel olarak şark çıbanı izleri, doğu kökenli...
  2. Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Bizim Şarkımız..Son şarkımız

Hiç inanmamıştım aşkım, hem de hiçbir zaman inanmamıştım Beni kendime düşman edip kalbimin bir yarsını söküp alıp gideceğine Benden başka herkes biliyordu oysa, senin günün birinde beni yarı yolda bırakıp gideceğini Şu kahrolası dünyada bir ben vardım zaten sana inanan, güvenen, seven ve her zaman her şartta destek olan Ama sen sana inanmayanları haklı çıkardın ve beni terk ettin Seninle...
  3. Çikolata Severlere Özel Otel Odası

Çikolata Severlere Özel Otel Odası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Şark köşeleri

Şark köşeleri

şark köşeleri İşte geçmişe özlem duyanlara harika şark köşeleri modelleri sunuyorum
  5. Şark Odası Dekorasyonumuz

Şark Odası Dekorasyonumuz

bu konu şark odası dekorasyon önerilerine yer vermektedir. Evimizin en geniş balkonu olan ön balkonumuzu geçtiğimiz günler de cam balkon sistemi ile kapatıp oda haline çevirdik. Tamamen fazladan bir oda sahibi olduk ve bu odayı özellikle ikiz bebişlerimiz çocuklarımız ve yakın arkadaşlarımızla geçirebileceğimiz şekil de dizayn etmek istedik. Eşimle birlikte karar vererek odayı şark odası...

Sayfayı Paylaş