gebe
  1. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şarkı bölümünde eksiklikler var

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında azem tarafından paylaşıldı.

Şarkı bölümünde sadece sözler var , diyorumki, şarkılarıda eklesek de dinlesek :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Şarkı bölümünde eksiklikler var
    M.M tamamen legal içeriklidir illegal içerik içermiyor içermezde :D

Şarkı bölümünde eksiklikler var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şarkı Sözlerinden Mesajlık Bölümler

Şarkı Sözlerinden Mesajlık Bölümler

BİR GÜN BİR ÇILGINLIK EDİP, SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLESEM. ALAY EDİP GÜLER MISIN ? YOKSA SEN DE SEVER MISIN ? SORANLARA UNUTTUM DİYORUM, ADI NEYDİ HATIRLAMIYORUM, BEN ARTIK SEVMİYORUM, AMA ÖYLE DEMİYOR İÇİM, SUSMUYOR SUSMUYOR KALBİM, HALA DELİ DİVANEYİM BEBEĞİMSİN KIYAMAM HASRETİMSİN KOPAMAM İÇİMDEKİ ASKIMSIN BEN SENSİZ YASAYAMAM SEN GİTTİN GÜNEŞ DOGMADAN, SARI GÜLLER KOKLADIM SENİN TENİN...
  2. bölüm seçimi sayısal bölümünde hangi dersler vardır?

bölüm seçimi sayısal bölümünde hangi dersler vardır?

sayısal bölümünde hangi dersler vardır? lütfen yardımcı olun :(
  3. Yılanların Öcü Dizisinin Son Bölümünde Çalan Şarkı

Yılanların Öcü Dizisinin Son Bölümünde Çalan Şarkı

yılanların öcü dizi müzikleri, yılanların öcü dizisi son bölüm çalan şarkı, yılanların öcünde çalan şarkı Show tv nin yepyeni dizilerinden biri olan"Yılanların Öcü" oyuncuları dizi konusu kadar dizi de çalan müzikleri de oldukça ilgi görüyor. Dizinin yayınlanan son bölümün de felek beni taşa çaldı neyleyim türküsü izleyici tarafından çok beğenildi. Çekimleri halen Nevşehir ilin de...
  4. Hamileyim çinko eksikliğim var ne önerirsiniz?

Hamileyim çinko eksikliğim var ne önerirsiniz?

hamilelikte çinko eksikliği,hamilelikte çinko eksikliği nedenleri,hamilelikte çinko eksikliği tedavisi,hamilelik ve çinko eksikliği hakkında bilgiler İnsan vücudu için son derece gerekli minerallerden biri olan çinkonun önemi ancak acrodermatitis enteropatica adı verilen genetik bir hastalığın keşfedilmesinden sonra anlaşılmıştır. Büyüme ve gelişimin yavaşlaması, ciltte döküntüler, bağışıklık...
  5. Hamileyim demir eksikliğim var neler tüketmeliyim?

Hamileyim demir eksikliğim var neler tüketmeliyim?

Tüm vücut hücreleri için gerekli bir mineral olan demirin ana fonksiyonu, kandaki hemoglobin ve kaslardaki miyoglobinin bir parçası olarak oksijenin taşınmasıdır. Kırmızı kan hücrelerinde yeterli miktarda demir bulunmadığında “demir eksikliği anemisi” ortaya çıkar. Bu durum gebelik, kan kaybı ve demir bakımından yetersiz beslenme gibi koşullarda sık görülür. Demir eksikliğinin en çok görülen...

Sayfayı Paylaş