gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Şarkı isimlerine bakın

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ŞARKI İSİMLERİNE DİKKAT EDİN... yıldız tilbe- seni o sanmıştım
    hande yener - üzgünüm o kadın ben değilim
    çelik - afedersin
    izel - eyvallah

berksan - öpüşelim mi
    petek dinçöz- git işine
    kenan doğulu- bir kereden hiçbirşey olmaz
    gülben ergen- kandıramazsın beni

çelik - benimle evlenir misin
    kayahan - neden olmasın
    gülben ergen- teşekkür ederim
    tan - rica ederim

bomb - sen hiç sevdin mi
    hülya avşar - sevdim
    tarkan - kimdi
    kutsi - sana ne
    i. tatlıses - haydi söyle
    sezen aksu - adı bende saklı
    ebru gündeş - erkeksen söyle
    seda sayan - o kendini biliyor
    özcan deniz - yalvarırım

i . tatlıses - sabuha
    a. nur yengi- ay inanmıyorum
    ajda pekkan - o benim dunyam
    petek dinçöz- zevksiz sende

Şarkı isimlerine bakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç Şarkı İsimleri

İlginç Şarkı İsimleri

ilginç şarkı isimleri en ilginç şarkı isimleri ilginc sarki doğuş komik sarkilari alt alta okuyunuz ~~ celik - benimle evlenir misin kayahan - neden olmasin gulben ergen- tesekkur ederim tan - rica ederim ~~ ibrahim tatlıses-aramam gökhan özen-aramazsan arama berdan mardini-senden çocuğum olsun istiyorum özgün-kandırman lazım yıldız tilbe-ama evlisin...
  2. Duygusal şarkıların en başarılı isimlerinden Duygun Kalbime Yazdım şarkı sözü

Duygusal şarkıların en başarılı isimlerinden Duygun Kalbime Yazdım şarkı sözü

duygun kalbime yazdım duygusal şarkı sözleri kalbime yazdım yar sensiz olmayacak duygusal şarkıların sözleri şarkılar nasıl sensiz olur. (x2) Ardına bakmadan ayrıldın seviyorum diye kandırdın Ömrümü gül gibi soldurdun ama… Gönlüme yazdım yar sensiz olmayacak. Sen hiç uğraşma yar bu yara hiç kapanmayacak Mutsuzluk sonum olur yaşamak bana haram olur.. Ardına bakmadan ayrıldın seviyorum...
  3. Şarkıcılar Ve Şarkılarından Oluşan Program İsimleri

Şarkıcılar Ve Şarkılarından Oluşan Program İsimleri

Son zamanlarda şarkıcılar kendi şarkı isimleriyle bolca program yapmaya başladılar. İşte bazı olası programlar ve içerikleri: İsmail Yk ile Allah Belanı Versin --> Tartışma Programı Banu Alkan ile Beyaz Orkide --> Çiçek Bakımı Üzerine Program Emrah ile Unutabilsem --> Film Gibi Formatında Ajdar ile Nane Nane/Çikita Muz --> Diyet, Sağlıklı Beslenme Üzerine Program Metin...
  4. Bugün Ne Giysem Programında Çalan Şarkıların İsimleri Neler ?

Bugün Ne Giysem Programında Çalan Şarkıların İsimleri Neler ?

bugün ne giysem müzikleri bugün ne giysem programında çalan yabancı parçalar bugün ne giysem programında çalan şarkılar Sevgili melekler, bugünden itibaren geçmiş sezondan ya da yeni sezondan Bugün Ne Giysem programında çalan şarkılar içinde öğrenmek istediklerinizi bu konumuz üzerinden bize sorabilirsiniz. Ayrıca BURADA Kİ LİNKTEN de Bugün Ne Giysem Müzikleri listesini inceleyebilirsiniz.....

Sayfayı Paylaş