gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

şarki Isimlerine Dikkat!!

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe- seni o sanmıstım hande yener - o kadın ben degilim celik - afedersin
    izel - eyvallah

berksan - öpüşelim mi
    petek dincöz- git işine
    kenan dogulu- bir kereden hiçbirsey olmaz
    gülben ergen- kandıramazsın beni

çelik - benimle evlenir misin
    kayahan - neden olmasın
    gülben ergen- teşekkür ederim
    tan - rica ederim

bomb - sen hic sevdin mi
    hülya avsar - sevdim
    tarkan - kimdi
    kutsi - sana ne
    i. tatlıses - haydi söyle
    sezen aksu - adı bende saklı
    ebru gündeş - erkeksen söyle
    seda sayan - o kendini biliyor
    özcan deniz -
    i. tatlıses - sabuha
    a. nur yengi- ay inanmıyorum
    ajda pekkan - o benim dunyam
    petek dinçöz- zevksiz sende

Dj Yılmaz - Bir Kere Versen Nolur Yani
    Kenan Dogulu - Olmaz
    Candan Erçetin - Neden
    Yıldız Tilbe - Arkadaşımın Aşkısın
    Gulşen - Canın Saolsun

şarki Isimlerine Dikkat!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

ALDAT Aşk şarkıları söyledin Sevdin görünüp sevmedin Bir yansıma bir hayaldin Aslı bende övündüğün sevginin Rüzgarlı ateşin soğuk Bir son kez daha git çocuk Senin kalbin hiçkimsede Alışkanlığın yanıyor yüreğimde Senin kalbin hiçbir yerde Alışkanlığın yatıyor döşeğimde düşür dillere Dağıt ellere Masum sevdamı ihanetle harca Ve aldat gece gündüz aldat Olur olmaz aldat Aynen devam et ağlat...
  2. BaŞka DÜnyada Şarki SÖylemek

BaŞka DÜnyada Şarki SÖylemek

Ben henüz çok küçükken eve bir telefon almıştıkTelefonun bağlı olduğu cilalı çerçeveyi ve parlak ahizeyi asla unutamam. Saatlerce onun karşısına geçer ve seyrederdim. Hatta o derece ki, telefon numaramız olan 105'i bir an bile aklımdan çıkaramıyordum, telefonla konuşacak yaşta değildim, zaten boyum da telefonun bulunduğu yere yetişemezdi. Fakat annem konuştuğu zaman, onun karşısına geçip...
  3. Osmanlıca Hastalık Isimleri

Osmanlıca Hastalık Isimleri

Osmanlıca Hastalık Isimleri :D ısrar-ı sabit: obsesive compulsive bozukluk manyak-ı cinneti inhitatiye: manik depresif vaka-ı kuşku: paranoya bimar-ı bimar : hastalık hastası sümük-ü daim - grip kıprama-i daim: parkinson sark cibani- ciban-il sark - çıban volkan'ul buzuk-hemoroid,basur sabit-i daim- felç duhul-u naaş : nekrofili duhul-u veled: pedofili redd-i nimet: anoreksiya...
  4. En Popüler Bebek Isimleri

En Popüler Bebek Isimleri

bebek isimleri, popüler, erkek ve kiz, cocuklar, son dönemlerde, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz En Popüler Bebek isimleri! Her dönem popülerliğini koruyan, son dönemlerde moda olan veya nadir bulunan erkek bebek isimleri ve anlamları. Bebeğinize isim bulma konusunda kararsız mısınız? O zaman doğru yerdesiniz! Sizler için en güzel erkek isimlerini üç gruba ayırdık: her...

Sayfayı Paylaş