gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

Şarkı sözlerinden şiir

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

Farklı farklı şarkı sözlerinden uzun bi şiir yazmaya ne dersiniz :)
    Başı yine ben getiriyorumm :)

Meğer hiç tanımamışım
    Ne kendimi ne seni
    Görünenle yetinmişim
    Durup hiç dinlememişim
    Kalbimin nefesini
    Sevilmişim sevmişim
    Göz göre göre kaybetmişi
    m

Şarkı sözlerinden şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Özay cezaevinde yazdığı şiirleri  albümünde şarkı söz yapacak

Tuba Özay cezaevinde yazdığı şiirleri albümünde şarkı söz yapacak

Tuba Özay cezaevinde yazdığı şiirleri Kasım ayında çıkaracağı albümünde şarkı sözü olarak kullanacak. Özay’ın sır gibi sakladığı çok özel şiiri “Vay seni adam görünen madam” Vatan gazetesi muhabirinin eline geçince hemen Tuğba Özay'ı aradı. Ünlü manken önce şaşırdı, sonra şarkı sözünün öyküsünü anlattı: “Gece saat 02.00’de kalemi kağıdı elime aldım. Doğrularımı yanlışlarımı sorguladım. O...
  2. komik şiirler sözler

komik şiirler sözler

komik şiirler sözler Babamı Dinliyorum Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Önce bir yumruk hissediyorum hafiften Ardından tekmeler geliyor kafama Uçuyorum havalarda Uzaklarda, çok uzaklarda Annemin hiç durmayan çığlıkları Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Bu dönem sınıfı geçeceğim derken Geliyor sürü sürü kırıklar Ahlar çekiyorum odamda Gözümün önüne geliyor müdürün bakışları Babamı...
  3. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  4. Pazartesi Günü Sözleri Şiirleri

Pazartesi Günü Sözleri Şiirleri

Pazartesi Günü İle İlgili Sözler Pazartesi Günü Şiirleri Merhaba Sevgili Melek'ler, pazartesi sendromu yaşıyor musunuz bilmiyorum ama pazartesi sendromlarını giderecek mi onu da bilmiyorum ama size hafta başı oaln pazartesi sözleri sunmak istiyorum. Eğer ki pazartesi günlerini seviyorsanız, buyrun sizler için pazartesi şiirleri Melek'ler:) Hergün pazartesi Hergün sonbahar Sensiz...
  5. şiir,sözler,,vs

şiir,sözler,,vs

selam melekler..... herkeziin sevdıqı güzel söz anlamlı sözler.. şiirler gerçek aşk hikayeleriinizi yazınn:) ben basladım bile :) sEçİm SeNiN.... Çaresizlik öqretilmiştir..başarılı olmakta öqrenilebilinir.Sende sandıqından fazlası var. Gelebileceqin en iyi yerde deyilsin yeni bır hayat için yeni bir akıldır.. Dogru şeyi yapmak için yanlış zaman yoktur... Rüzqarı suçlamayı...

Sayfayı Paylaş