gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gittik"

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Popçu Deniz Seki Hürriyet gazetesinden Ayşe Armağan'la yaptığı röportajla herkesi şaşkına çevirdi. Deniz Seki, Nazire Şenlendirici ile birlikte Hüsnü Şenlendirici'yle buluştuğunu anlattı. İşte o röportaj:

Ortada sizin açınızdan bir problem yok yani...

Olmaz olur mu? Ortada çözümsüz bir durum var. Ama hepimiz kendimize göre haklıyız. Mesele bu. Bu yüzden çözülemiyor. Ne var ki bunun bir sonu olmalı ve yolu olmalı. Artık komik oluyoruz. Çözmemiz gerekiyor. Çözebilmek için de bir adım attık... 15 gün önce... Daha yeni...

Ne yaptınız?

Üçümüz bir araya geldik! Tarihi buluşmayı gerçekleştirdik!

Nasıl yani!

Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnü’ye gittik.

Şaka yapıyorsunuz!

Yooo. Hani soruyorsun ya, "Bu adam, acaba ayrılmak mı istemiyor?" diye, benim de vardı öyle şüphelerim, Nazire Hanım’ın da kafasında sorular vardı. O yüzden üçümüzün bir araya gelmesi gerekiyordu.

Ne oldu peki üçünüz bir araya gelince...

Hüsnü’nün dili tutuldu! İkimizi karşısında görünce bir 15 dakika kendine gelemedi. Ama sonra medenice konuştuk. Herkes özürlerini diledi, içinde biriktirdiği ne varsa söyledi. Nazire Hanım’ın şartları vardı, o kendi şartlarını dile getirdi. Bense Hüsnü’nün ne yapmak istediğini bilmek istiyordum o kadar, şartım filan yoktu. Nazire Hanım beni, haliyle, yazılıp çizilenlerden ötürü, boşanmalarının sebebi olarak görüyordu. Hüsnü, orada, benim gözümün önünde, ona öyle olmadığımı anlattı. "Kimsenin gücü yetmez yuva yıkmaya, boşanma gerekçemiz Deniz değil!" dedi. Böyle şeyler konuştuk. Ses hiç yükselmedi.

Peki giderken "Nazire Hanım’la karşı karşıya geleceğim. Ne giyeyim? Nasıl görüneyim?" gibi şeyler geçti mi aklınızdan...

Valla, bir eşofman giydim. Nazire Hanım’a da "Sen de üzerine bir eşfoman tak, birlikte ona gidelim" dedim. Zaten buna iki kadın beraber karar verdik. Nazire Hanım’ın da kendini aştığını, çok hanımefendice davrandığını düşünüyorum. Herkesin şüpheleri vardı, çok iyi oldu buluşmamız, şüpheler sanıyorum giderildi...

güncel

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gi
    şu denız de bıde çok buyuk bışe yapmış gıbı çıkmıyomu şu ekranlara.sen kadının elınden al adamıı.sewmıyorum ben bu kadını .yuva yıkanın yuvası olmazmışş

Şarkıcı Deniz Seki "Nazire Hanım’la eşofmanlarımız giydik, birlikte Hüsnüye gittik" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki - Ağlamak Yok

Deniz Seki - Ağlamak Yok

Dünya bir şekil Bizse bir köşe Oturmuşuz da içiyoruz derinden Hayat bu değil Böyle olmamalı Biz ayak uyduramadık ki Bu halimize Ağlamak yok Söz verdim tanrıya Beni çok utandırdı Gözlerim Gülmeyi unutan Şu halimize Dön ne olur Bir uzaktan bak Küsmem küsemem Küsemem sana yemin ederim Gitmem gidemem Gidemem burdan canımı veririm Senin için
  2. Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

Adaletsiz Seçim - Deniz Seki

fecbook Dünyada inanmazdım biteceğine Beni böyle bırakıp gideceğine Şarkıların günahı yok Acıtan sensin içimi Hangimiz istedi söyle Bu Adalesiz Seçimi Hayalim kırılınca İmkansızı umunca Korkular gerçek olunca Gözyaşım kurumuyor. Bu yürek ilk defa bugün kırılmıyor Ben unuttum desem de yerin hala dolmuyor
  3. Deniz Seki Hapse Girebilir

Deniz Seki Hapse Girebilir

SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  4. Deniz seki cezaevinden çıktı!

Deniz seki cezaevinden çıktı!

Hadi hayırlısı inşallah şimdiden sonra akıllanır.. DENİZ SEKİ BAKIRKÖY KADIN KAPALI CEZAEVİ'NDEN ÇIKTI. 218 gün sonra tahliye edilen Deniz Seki, Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden çıktı ve ayaküstü basın açıklaması yaptı. Sorulan tüm sorulara cevap veren Seki'nin aşırı heycanlı olması dikkat çekti. Seki "Şu an saçmalıyor olabilirim. Daha sonra açıklamada bulunacağım"...
  5. Deniz Seki Hayatını Anlattı

Deniz Seki Hayatını Anlattı

İnşallah pişman olmuştur...Bir daha aynı şeyleri yaşamaz... Cezaevinden çıktıktan sonra kendini tamamen yenilemeye girişen Deniz Seki, tüm yaşamını anlattı. Deniz Seki'den büyük itiraf! "Hüsnü'de ısrar edip kendim yaktım!" İşte, Deniz Seki'nin açıklamaları... Babanla ilişkilerin nasıldı? - Hayrola, bu sefer Freudien bir röportaj mı yapacaksın benimle? Valla, bütün...

Sayfayı Paylaş