gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şarkıcı Emrah Bugün Evleniyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şarkıcı emrah, emrahın eşi, emrah sibel kirer
    Sevgili melekler, şarkıcı Emrah uzatmalı sevgilisi Sibel Kirer ile bugün dünyaevine giriyor. Bir süre önce gizlice evlendikleri iddiasıyla gündeme gelen Emrah ve sevgilisi Sibel Kirer, bugün aile arasında yapılacak bir törenle nikâh defterini imzalayacak. Ancak tören, sıradan olmayacak. Çift, özel bir yatla denize açılacak ve Boğaz manzarasında “evet” diyecek. Nikâh merasimine yalnızca 30 kişi davetli...

emrah-sibel.jpg

Şarkıcı Emrah Bugün Evleniyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Bugün Ben Bir Güzel Gördüm

Erzurumlu Emrah - Bugün Ben Bir Güzel Gördüm

Bugün ben bir güzel gördüm Bakar cennet sarayından Kamaştı gözümün nuru Onun hüsn-ü cemalinden Salındı bahçeya girdi Çiçekler selama durdu Mor menekşe boyun eğdi Gül kızardı hicabından Bahçenin kapısın açtım Sandım ki cennete düştüm Sevdim coştum helallaştım Buse aldım yanağından Bahçenin kapısı daldır Dalında öten bülbüldür Emrah da bir edna kuldur Bağışla geç günahından
  2. şarkıcı pınar aylin evleniyor

şarkıcı pınar aylin evleniyor

Umarım bu evliliği uzun süreli olur :) Şarkıcı Pınar Aylin, Süleyman adlı İzmirli sevgilisiyle ağustos ayında Çeşme’de evlenmeye hazırlanıyor. Evlilik konusuna “Sütten ağzım yandı yoğurdu üfleyerek yiyorum” diyerek çekindiğini belirten Aylin, “Evlilik teklifi aldığımda çok sevindim. Ama bu kararı netleştirirken çok dikkatli davranıyorum. Aramızda hiçbir sorun olmadığı halde ileride bir...
  3. Şarkıcı Tuğba Özerk Ekim Ayında Evleniyor

Şarkıcı Tuğba Özerk Ekim Ayında Evleniyor

tuğba özerk haberleri tuğba özerk Sevgili melekler, pop müziğin sevilen isimlerinden Tuğba Özerk evlilik planları yapmaya başladı. Nişanlısı İzmirli işletmmesi Mazhar Can ile evlilik planları yapan Tuğba Özerk düğün tarihi olarak Ekim ayını belirledi. İşte Tuğba Özerk haberleri, haberin detayları... POP müziğin sevilen isimlerinden Tuğba Özerk ve nişanlısı İzmirli işletmeci Mazhar...
  4. Şarkıcı Emrah 16 Haziran'da Evleniyor!

Şarkıcı Emrah 16 Haziran'da Evleniyor!

şarkıcı emrah, emrah evleniyor, emrahın eşi Sevgili melekler, yıllar önce sahnelerle tanışan ve şarkıcılığa devam eden Emrah sonunda aradığı aşkı buldu. Uzun zamandır birlikte olan Emrah ve Sibel Kirer ilişkilerini resmileştiriyor. 16 Haziran’da evlenecek olan çift, düğün yerine sade bir töreni tercih etti. Ancak o tören de sıradan olmayacak, deniz üzerinde gerçekleşecek. Özel bir yatta,...
  5. Facebook'un Yeni Ortağı Şarkıcı Emrah Oldu!

Facebook'un Yeni Ortağı Şarkıcı Emrah Oldu!

emrah haberleri 2014, emrah facebook hisse, şarkıcı emrahın mal varlığı Dünyanın en ünlü sosyal paylaşım ağı olan facebook, yeni bir hissedarına kavuştu. Gayrimenkul kralı olarak bilinen şarkıcı Emrah yeni bir atılım daha yaparak facebooktan hisse aldı ve ortak oldu. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle; 100’e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin edilen Emrah, sosyal medya platformu Twitter’ın...

Sayfayı Paylaş