gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şarkıcı Emrah'ın Yaptığına İnanamayacaksınız!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

emrah haberleri şarkıcı emrah

Sevgili melekler, şarkıcı Emrah'ın yaptığı şeyi duyduğunuzda kulaklarınıza inanamayacaksınız! Emrah, oğlu Tayfun'u notere götürüp kendisinden para talep etmemesi konusunda kağıt imzalatmış! Bu iddia 13 yıl önce zor bela nüfusuna almayı kabul ettiği oğlu Tayfun'un iddiası. Haber ise aynen şöyle...

- Babam 1000 TL olan nafakamı 800 TL'ye düşürdü. Kestiği 200 TL'yi çalışarak tamamlamamı istedi. Bursa'da Uludağ Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü ikinci sınıftayım. Okulu bitirmeme 2 yıl var. Bu yüzden de 800 TL'lik nafakanın 2 yıllığını geçen aralık ayında peşin gönderdi. Bursa'dan 80 bin TL'ye ev alarak benden ve nafakamdan bir an önce kurtulmak istedi.

"BEN ONDAN BİR ŞEY İSTEMİYORUM"
    - Bu paraları verdikten sonra avukatlarıyla beraber beni Beşiktaş'taki notere götürdü. Yalnızdım, yanımda kimse yoktu. Noterde bana bir feragatname imzalattı. İmzaladığım kağıda göre, o yaşadığı sürece, ben bir daha ondan hiçbir şekilde yardım ya da para alamayacağım. Galiba babam ondan sürekli para isteyeceğimi düşündü. O öldükten sonra mirastan faydalanıp faydalanmayacağımı ya da mirası başkasının üzerine yapmayacağını ben bilemem. Zaten ben ondan bir şey istemiyorum.

EMRAH ÖNCE İNKAR ETMİŞTİ
    Emrah, 21 yıl önce Bursa'daki konserinde tanıştığı hayranı Ebru Çolak'la birlikte olmuştu. Bu ilişkiden dünyaya gelen oğlu Tayfun'u ise 'Bu çocuk benim değil' diyerek reddetmişti. DNA testleri sonucunda 13 yıl önce oğlunu nüfusuna almıştı. Mahkeme Emrah'ın oğluna eğitimi boyunca bin TL nafaka ödemesine karar vermişti.
    vatan

Şarkıcı Emrah'ın Yaptığına İnanamayacaksınız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gözlerinize inanamayacaksınız!

Gözlerinize inanamayacaksınız!

edward göz yanılması ÜSTTEKİ YANILMA RESİME ODAKLANINCA ŞEKİLLER OYNUYORMUŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR FAKAT OYNAMIYOR SADECE GÖZ YANILMASI... GÖZÜNÜZÜ RESMİN ÜZERİNDE GEZDİRİN NOKTOLARIN OYNADIĞINI GÖRECEKSİNİZ FAKAT ASLINDA NOKTALAR YERİNDE DURUYOR SADECE GÖZ YANILMASI BU YANILMA İSE RESME DİKKATLİ BAKTIĞINIZDA ŞEKİLLER DÖNÜYORMUŞ GİBİ OLUYOR AMA ASLINDA SADECE YANILMA... RESİMDE GÖRÜNEN...
  2. Yasadiklari Yere İnanamayacaksiniz

Yasadiklari Yere İnanamayacaksiniz

Bazı insanar vardır ki küçücük şeylerle mutlu olmayı bilirler.Mesela bazı kişiler böyle evde yaşanır mı bu evde bunalırım boğulurum der.Bazılarda sevdiğimle ailemle olayım sevdiğimin dizinin dibinde olayım der.Bakın bu ailede buna benzer bişe yaşıyolar ve çok mutlular. Yasadiklari Yere İnanamayacaksiniz İki binanın arasına sıkışmış gibi gözüken bu evin Britanya'daki en...
  3. Dişlek Ünlüler Görünce inanamayacaksınız :)

Dişlek Ünlüler Görünce inanamayacaksınız :)

Dişinyana dişinyanaaaaa :D:D Yani yana derken dişin yana ise yani yanda ise görüntün hiçte güzel değil demektir. Belkide eski Türk filmlerindeki bir sahneyi anlatmak için çocukluğumuzda kullandığımız bu kelime o anlama geliyordur :D:D Amaaaan ne kaa yakışııklıı ne kaaa güzeeel erkek ne kaa güzel hatun dediğiniz kişilerin birde dişlek fotolarına bakın. Bu cümlelerinizi geri alın :D:D:uhh:...
  4. Bu kumsalların varlığına inanamayacaksınız !

Bu kumsalların varlığına inanamayacaksınız !

en güzel kumsallar,güzel kumsallar,renkli kumsallar,güzel beach,en güzel kumsal nerede,rengarenk kumsallar,dünyanın en güzel kumsalları,dünyanın en güzel sahilleri,en güzel kum plajlar,güzel kumsal nerede,kumsalı güzel tatil yerleri Beyaz kum genellikle Maldivler, Fiji ve Avustralya gibi ülkelerde bulunuyor.Araştırmalara göre beyaz kumların büyük çoğunluğu minik zerrecikler ve...

Sayfayı Paylaş