gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şarkıcı Hamiyet Hamile!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hamiyet hamile şarkıcı hamiyet hamile hamilemi ömer sami durmuş ömer sami durmuş kimdir şarkıcı hamiyet, hamile, bebek geliyor, anne olacak, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Şarkıcı Hamiyet'ten bebek haberi geldi.

İki ay önce Ömer Sami Durmuş’la nikah masasına oturan Hamiyet, 1.5 aylık hamile olduğunu açıkladı!..

Hamiyet oğlu olursa adını "Şehzade Osman" koyacağını da söyledi!..

2. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    ne zaman evlendide hemen hamile kaldı şaştım ben

Şarkıcı Hamiyet Hamile! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şarkıcı olacakmış

Şarkıcı olacakmış

Güzellik yarışmasında yıldızı parlayab oyunculuk yapan güzel kızımız Hande Subaşı şarkıcılığa soyunursa........ HANDE SUBAŞI ŞARKICI OLUYOR TESCİLLİ TÜRKİYE GÜZELİ HANDE SUBAŞI, YAKIN ARKADAŞI METİN AROLAT'LA DÜET YAPACAĞINI AÇIKLADI Tescilli güzel Hande Subaşı, bir dönem 'Şarkı Söylemek Lazım' adlı yarışmada koçluğunu yapan yakın arkadaşı Metin Arolat'la gittiği...
  2. 3 şarkıcı 3 yorum

3 şarkıcı 3 yorum

haydiii herkezcikleriii bekliyorumm gelmeyene küzüyorum ona göreee heee....:nur: ben ba$Liyim arkada$Lar.. $imdi 3 $arkIcI soylicem sizde onlarin hakkinda ne du$undugunuzu alttaki meliş mustafa ceceli,sezen aksu,soner sarıkadayı hakkında ne düşünüyorsunn tatlım....
  3. Şarkıcı Emrah Bugün Evleniyor!

Şarkıcı Emrah Bugün Evleniyor!

şarkıcı emrah, emrahın eşi, emrah sibel kirer Sevgili melekler, şarkıcı Emrah uzatmalı sevgilisi Sibel Kirer ile bugün dünyaevine giriyor. Bir süre önce gizlice evlendikleri iddiasıyla gündeme gelen Emrah ve sevgilisi Sibel Kirer, bugün aile arasında yapılacak bir törenle nikâh defterini imzalayacak. Ancak tören, sıradan olmayacak. Çift, özel bir yatla denize açılacak ve Boğaz manzarasında...
  4. Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

irem derici haberleri, irem derici, irem derici nişanlısı Sevgili melekler, son zamanda yıldızı parlayan ünlü şarkıcı İrem Derici nişanlandı. Bir süredir beraber olduğu Rıza Esendemir ile evlilik yolunda adım atan Derici nişan fotosunu instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Esendemir, nişan sonrası çekilen fotoğrafı Instagram'da yayınlarken, altına da "Maşallah diyin. Gözü...
  5. Küçük Ağa Dizisi Hamiyet Kimdir?

Küçük Ağa Dizisi Hamiyet Kimdir?

özlem türay biyografi, küçük ağa hamiyet kimdir, küçük ağa hamiyet resimleri, küçük ağa dizi oyuncuları Geçtiğimiz günlerde Küçük Ağa dizisine katılan Özlem Türay dizi karakter ismi ile Hamiyet hakkın da bilgi sahibi olmak isteyenler için kendisinin kısa biyografi bilgilerini melekler mekanı olarak sizler için paylaşıyoruz. 11 Eylül 1981 doğumlu olan Özlem Türay İzmir’de dünyaya gelmiştir....

Sayfayı Paylaş