gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şarkıcı Kutsi evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kutsi evlendi kutsi hayatı kutsinin sevgilisi kim özel hayatı sevgilisi kim [​IMG]
    Şarkıcı Kutsi, uzun yıllardır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar ile evlendi.

Sevilen şarkıcı Kutsi, 9 yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktutar’la hayatını birleştirdi.
    Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen düğün törenine, içinde sanat ve iş dünyasından da birçok ismin bulunduğu 300 davetli katıldı. Kutsi’nin nikah şahitliğini RTÜK başkanı Zahid Akman yaparken Sinem Bayraktutar’ın şahitliğini de Şensel Kökner üstlendi.

Zahid Akman yeni evli çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek aile cüzdanını Sinem Bayraktar’a verdi. Düğünün çok özel konukları arasında Erol Köse, Can Tanrıyar, Asuman Krause, Fatih Aksoy ve eşi, Pınar Altuğ-Yağmur Atacan, Doktorlar dizisi oyuncuları, Sami, Tan ve Ebru Destan gibi isimler vardı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Şarkıcı Kutsi evlendi
    Bu adama helal olsun. Niye derseniz, vatandaş şarkıcı olup şöhreti yakaladıktan sonra bile eski sevgilisi ile evlenebildi... Bozulmamış Kutsi... Helal olsun Bir yastıkta kocasınlar inşallah :D

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şarkıcı Kutsi evlendi

Allah mutlu etsin.
    Süper bi adam :D:D

Şarkıcı Kutsi evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi!

Kutsi!

kutsi
  2. Kutsi - Sanane

Kutsi - Sanane

sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan sanane benim cektigim acilardan daha ne alabilirsinki bu canimdan actigin yaralari saramadim saracak birini henuz bulamadim ayrilik zor degil 3gun aglarsin sonra vur patlasin cal oynasin yaaa hasret kervanene kapilmisim on siradayim senin umurunda degil bu dunya yeni yeni sevdalar cicegimisin banane banane banane be sartlar...
  3. Kutsi - Maktul

Kutsi - Maktul

bir delilik ani yaktim mektuplarini sorma, icim cok acidi kaybettim kendimi yaktim resimlerini sorma, canim cok acidi gecmisim kendimden askina nefretimden maktul oldu hatiralarin vurdum, katilim ben
  4. Kutsi - Kaderim

Kutsi - Kaderim

Yeniden gelirsem bir gün dünyaya Allah korusun o zalimin aşkından İsmimi silmiş dudaklarından Beni unutmuş başka biri yüzünden Geç kaldım geç,geç uyandım uykumdan Çok çektim çok o vefasız aşkından Kaderim,kaderim,kaderim bu mu Allahım Aç susuz kalsaydım onu sevmez olsaydım
  5. Şarkıcı Yaşar Evlendi!..

Şarkıcı Yaşar Evlendi!..

yaşar evlendi yaşar evlendi mi şarkıcı yaşarın düğünü yaşarın düğünü evlendimi şarkıcı yaşar, evlendi, kimle evlendi, ne zaman, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Pop müziğin ünlü sesi Yaşar geçen sene nişanlandığı Merve Oğuz'la dün gece evlendi. Aşk şarkılarının sevilen ismi Yaşar, cadde Bostan Büyük Clup’de ailesi ve yakın dostlarının katıldığı...

Sayfayı Paylaş