gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Şarkıcı Madonna ya bir darbede kariyerinden.

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

KARİYERİ SALLANTIDA! [​IMG] EŞİ GUY RİTCHİE'DEN SANCILI BİR ŞEKİLDE BOŞANAN ÜNLÜ ŞARKICI MADONNA, BİR DARBE DE KARİYERİNE ALDI.

'Hard Candy' albümünden yeni şarkısı 'Miles Away' ile müzik listelerine giren Madonna, 39'uncu sırada kaldı. 24 yıllık müzik kariyeri boyunca daha önce başına hiç böyle bir şey gelmeyen ünlü şarkıcıya yakın kaynaklar, moralinin çok bozuk olduğunu dile getiriyor.

Şarkıcı Madonna ya bir darbede kariyerinden. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Darbe

Darbe

Rüyada darbe indirmek, vurmak kişinin iyilik yapacağına işaret eder.
  2. PKK'ya bir darbede İrandan

PKK'ya bir darbede İrandan

TSK'nın operasyonlarında büyük darbe yiyen terör örgütü, İran'ın gerçekleştirdiği operasyonlarda da ağır kayıplar veriyor İran güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlarda örgütün yöneticilerinden iki kişinin de aralarında bulunduğu 11 kişi ölü ele geçirilirken, 17 terörist de silahlarıyla birlikte sağ yakalandı. İran güvenlik güçleri, Salmas, Merivan, Hoy-Kotur bölgelerinde terör örgütü...
  3. Bir Şarkıcı - Beş Şarkı

Bir Şarkıcı - Beş Şarkı

Selam arkadaşlarım şimdi sizle oyun gibi bir şey oynayacağız. Ben size bir şarkıcı ismi vericem sizde onun en sevdiğiniz şarkılarıyla top 5 inizi oluşturacaksınız ve alttaki üyenin de top 5 ini oluşturması için yeni bir şarkıcı ismi vereceksiniz :) Ne dersiniz eğlenceliye benziyor bence :) İlk olarak ben başlıyorum Feridun Düzağaç'la 1 - Feridun Düzağaç - Alev Alev 2 - Feridun...
  4. Nihat Doğan'a bir darbe daha

Nihat Doğan'a bir darbe daha

Nihat Doganla ilgili konumuzu meleklerim burdanda okuyabilirsiniz http://www.meleklermekani.com/magazin/201641-internette-dolasan-nihat-dogan-izzet-yildizhan-geyikleri.html Mahkeme, yaptığı değerlendirme sonrasında Nihat Doğan'ın hakkında yapılan haberlerin durdurulması yönündeki talebini reddetti. Ankara'da İzzet Yıldızhan'la birlikte fuhuş olayına adı karışan şarkıcı Nihat Doğan,...
  5. Gizem Karacaya 'ya İkinci Darbe !

Gizem Karacaya 'ya İkinci Darbe !

Bu konu; Gizem Karacaya 'ya İkinci Darbe haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz gibi geçtiğimiz gece Adını Feriha Koydum dizisinin güzel oyuncusu Gizem Karaca bir trafik kazası geçirmişti. Sağlık durumu iyi olan Karaca kazanın şokunu atlatmadan ikinci şoku twitter mesajlarında yaşadı.. Eve Düşen Yıldırım’ ve ‘Emir’in Yolu’ dizilerinde rol alan ünlü oyuncu...

Sayfayı Paylaş