gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Şarkıcı olacakmış

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Güzellik yarışmasında yıldızı parlayab oyunculuk yapan güzel kızımız Hande Subaşı şarkıcılığa soyunursa........ HANDE SUBAŞI ŞARKICI OLUYOR

TESCİLLİ TÜRKİYE GÜZELİ HANDE SUBAŞI, YAKIN ARKADAŞI METİN AROLAT'LA DÜET YAPACAĞINI AÇIKLADI
    Tescilli güzel Hande Subaşı, bir dönem 'Şarkı Söylemek Lazım' adlı yarışmada koçluğunu yapan yakın arkadaşı Metin Arolat'la gittiği bir gece kulübü çıkışı görüntülendi. Katıldığı şarkı yarışmasında çok güzel bir sesi olduğunu kanıtlayan ve Metin Arolat'tan tam destek alan güzel manken-oyuncu, bir albüm yapmayı düşünebileceğini söyledi.

Yeni albüm çalışmaları yapan Metin Arolat'ın kendisine bir düet teklifi getirdiğini de belirten Hande Subaşı, bu projeye sıcak baktığını açıkladı. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Can Özgen'le ilişkilerine de değinen güzel manken, evlilik teklifi aldığını, ancak ne evet ne de hayır cevabını verdiğini söyledi. Şu sıralar aile kurmak yerine kariyerinde ilerlemeyi tercih eden Subaşı, evliliği yine ileri bir tarihe erteledi.

Şarkıcı olacakmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şarkıcı pınar aylin evleniyor

şarkıcı pınar aylin evleniyor

Umarım bu evliliği uzun süreli olur :) Şarkıcı Pınar Aylin, Süleyman adlı İzmirli sevgilisiyle ağustos ayında Çeşme’de evlenmeye hazırlanıyor. Evlilik konusuna “Sütten ağzım yandı yoğurdu üfleyerek yiyorum” diyerek çekindiğini belirten Aylin, “Evlilik teklifi aldığımda çok sevindim. Ama bu kararı netleştirirken çok dikkatli davranıyorum. Aramızda hiçbir sorun olmadığı halde ileride bir...
  2. 3 şarkıcı 3 yorum

3 şarkıcı 3 yorum

haydiii herkezcikleriii bekliyorumm gelmeyene küzüyorum ona göreee heee....:nur: ben ba$Liyim arkada$Lar.. $imdi 3 $arkIcI soylicem sizde onlarin hakkinda ne du$undugunuzu alttaki meliş mustafa ceceli,sezen aksu,soner sarıkadayı hakkında ne düşünüyorsunn tatlım....
  3. Şarkıcı Emrah Bugün Evleniyor!

Şarkıcı Emrah Bugün Evleniyor!

şarkıcı emrah, emrahın eşi, emrah sibel kirer Sevgili melekler, şarkıcı Emrah uzatmalı sevgilisi Sibel Kirer ile bugün dünyaevine giriyor. Bir süre önce gizlice evlendikleri iddiasıyla gündeme gelen Emrah ve sevgilisi Sibel Kirer, bugün aile arasında yapılacak bir törenle nikâh defterini imzalayacak. Ancak tören, sıradan olmayacak. Çift, özel bir yatla denize açılacak ve Boğaz manzarasında...
  4. Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

irem derici haberleri, irem derici, irem derici nişanlısı Sevgili melekler, son zamanda yıldızı parlayan ünlü şarkıcı İrem Derici nişanlandı. Bir süredir beraber olduğu Rıza Esendemir ile evlilik yolunda adım atan Derici nişan fotosunu instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Esendemir, nişan sonrası çekilen fotoğrafı Instagram'da yayınlarken, altına da "Maşallah diyin. Gözü...
  5. Şarkıcı Yalın Aldatıldı mı ?

Şarkıcı Yalın Aldatıldı mı ?

Gerçek adı Hüseyin Yalın olan romantik şarkıların sevilen sesi Yalın, 1,5 yıldır Emre Plak'ın sahibi Hüseyin Emre'nin kızı Hazal Emre'yle aşk yaşıyordu. Geçen yaz Bodrum tatilindeki samimi görüntüleri basına yansıyan Yalın'ın evlenmeyi de düşündüğü konuşulan Emre'yle ani bir kararla ayrıldığı ortaya çıktı. Bu ayrılıkla ilgili de çarpıcı bir iddia emirgan Gizli Kalsın'da kulaktan kulağa...

Sayfayı Paylaş