gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şarkıcı Özlem Özel kanser için saçlarını kesti

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saçlarını kestirdi yeliz kuvancı saçlarını kestirdi özlem özel, kısaca arabesk, saçlarını kesti, kanser, haberleri

Şarkıcı Özlem Özel, kanserden hayatını kaybeden yakın arkadaşının acısı ile ve kanser hastalarında "erken teşhis"in önemini vurgulamak için bu uğurda saçlarını kestirdi Melek'lerim.

Kendisine baş sağlığı diliyor ve diğer tüm kanser hastalarına ise şifalar diliyoruz.

"Kısaca arabesk" adlı albümünün çalışmaları sırasında en yakın arkadaşının erken teşhis edilememesi nedeni ile kaybını yaşayan Özlem Özel, herkese erken teşhisin önemini anlatmak için harekete geçti.

En yakın arkadaşının ani kaybı sonrasında albüm çalışmalarını tamamlayan genç sanatçı albümünün çıkış "Olan Kalbime Oldu" şarkısının klibinde bu gerçek hikayeyi canlandırıyor.

Bu nedenle erken teşhisin önemini vurgulamak amacı ile bir metreden uzun saçlarını kazıtarak 3 numaraya vurduran Özlem Özel herkes vücudundaki değişimleri takip etmeli diyor.

Kişinin kendisindeki değişimleri iyi takip ederek doktorların önerdiği süreler içersinde genel kontrollerini yaptırmaları gerekliliğinin önemini vurgulayan Özlem Özel, "Erken teşhis hayat kurtarır" diyor.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İlk baslıgı gorunce ayy hayatta kestırmem bır klıp için dedim ama içeriği okuyunca.. ben olsam bende kestirirdim diyorum..

Şarkıcı Özlem Özel kanser için saçlarını kesti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Kesimi!!!!

Saç Kesimi!!!!

perçem kesimi perçemli saç kesimleri perçem kesimleri saç kesimi video Aynı konunun 3 versiyonu... 1- Kadin/Erkek 2- Kadin/Kadin 3- Erkek/Erkek 1.Versiyon Kadin / Erkek: Bir erkegin hayati nasil karartilir? Kadin: Saçimi kestireyim mi? Erkek: Olur. Kadin: Ama kiyamiyorum. Erkek: Öyleyse kestirme. Kadin: Canim degisiklik istiyor... Erkek: O halde kestir. Kadin: Bana akil vermeyi...
  2. Saçların dolgun görünmesi için kesim şekilleri nasıldır?

Saçların dolgun görünmesi için kesim şekilleri nasıldır?

saçların güzel görünmesi için kulak kesim şekilleri saçta kat saçı dolgun gösteren kesimler dolgun gösteren sac modelleri Dolgun saçlara sahip olmanın ipuçları Saç kesimi "İyi", bir saç telinin çapına işaret eder. Bu yüzden, çok olan iyi saçlara sahip olabilirsiniz, çünkü bir santimetre kare’de birçok saç teliniz olabilir. Ayrıca çapı küçük olan ve hatta sayısı da az olan iyi...
  3. Yaz için saç kesim modelleri

Yaz için saç kesim modelleri

saç kesim modelleri sac kesimleri saç kesimi 12 yaş kesim modelleri 13 yaş Evet arkadaşlar yaz geldi ve kışın soğuk günlerinde taktığımız berelerden kurtulduğumuza göre biraz daha saçlarımızı ön plana çıkarabiliriz artık ne dersiniz? Size hoş görünen bir kaç kesim modeli göstermek istiyorum.Kendi yüz tipinize göre,size yakışacak bir modeli beğenip,kestirerek yaza hazırlanmaya...
  4. Yaza özel saç kesim modelleri

Yaza özel saç kesim modelleri

saç kesim modelleri ve isimleri 2011 yaz saç, kesim, modelleri, trendleri, şekilleri ve dahası burada arkadaşlar 2011 yaz mevsiminin en trend saç kesim modellerini, siz saç modelini değiştirmek isteyen Melek'lerimiz için bu sayfamızda topladık arkadaşlarım:)
  5. 2014 Erkeklere Özel Saç Kesim Modelleri

2014 Erkeklere Özel Saç Kesim Modelleri

2014 erkek saç modelleri, erkek saç modelleri, 2014 erkek saç kesim modelleri Her ne kadar sitemiz genel olarak bayanlara hitap etsede beyleride unutmayarak en güncel moda haberlerini kişisel bakımına ve modaya düşkün beyler için de paylaşmayı unutmayarak 2014 yılının en gözde moda erkek saç kesim modellerini paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş