gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şarkıcı Rihanna'nın Güzellik Sırlarını Biliyor musunuz?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rihanna güzellik sırları, rihanna güzelliği, rihanna bakım sırları

Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın güzelliğini bilmeyen yok herhalde. Barbados'lu güzel şarkıcı sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor ve hayranları tarafından takip ediliyor. Stilinde olduğu gibi güzelliğinde de hayli dikkatli olan "yılın moda ikonu" seçilen Rihanna, özellikle cilt bakımını ihmal etmediğini söyledi...

rihanna.jpg

“Cildimin hassas olduğunu düşündüğüm dönemlerde alkolü tamamen kesip bolca su içiyorum. Geçtiğimiz yıl Chanel’in Couture Koleksiyonu’nun defilesine katıldığım gün jet-lag yaşamıştım ve gerçekten hiç uyuyamamıştım. Defileden bir gece önce bir bardak şarap içtim. Sabah uyandığımda ise cildimin yaşlı ve kötü göründüğünü düşündüm” diyen 25 yaşındaki şarkıcı, cilt sağlığı için yalnızca su içmenin değil, kullandığınız güzellik ürünlerinin de oldukça önemli olduğunu düşünüyor.

Elle dergisinin Amerikan edisyonuna konuşan Rihanna, makyaj yaptığında bir parça fondötenle nemlendirici kremi karıştırarak kullandığını söylüyor. Biraz maskara ve dudak parlatıcısının da muhteşem görünmek için yeterli olduğunu vurguluyor. Ünlü şarkıcı, cildini güneşten korumayı da ihmal etmiyor.

Rihanna, güneşin zararlı ışınlarına karşı ekstra korumalı güneş ürünleri tercih ediyor.

Şarkıcı Rihanna'nın Güzellik Sırlarını Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biliyor muydunuz ?

Biliyor muydunuz ?

İnanın içlerinde o kadar çok ilginç şey var ki:SBazılarını biliyordum ama bazıları beni hayrete düşürdü:)Bence herkesin bilmesin gereken herşeye burda.Buyrunuzz:):):) BİLİYOR MUYDUNUZ ? -Fareler Kusamaz. -Zürafalar yüzemez. -Yılanlar duyamaz. -Karıncalar uyuyamaz. -Kirpiler suda batmaz. -Kutup ayıları solaktır. -Sineklerin 5 tane gözü vardır. -Zürafanın ses telleri yoktur. -Yunuslar bir...
  2. Biliyor musun...?

Biliyor musun...?

BİLİYORMUSUN... KENDİ DİRSEĞİNİN YALAMANIN MÜMKÜN OLMADIĞINI? EĞER KUVVETLİCE HAPŞIRSAN BİR KABURGANI KIRABİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRMANI BASTIRMAYA ÇALIŞSAN KAFANDAKİ YADA BOYNUNDAKİ BİR KAN DAMARININ ÇATLAYA BİLECEĞİNİ VE BUNDAN ÖLEBİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRIRKEN GÖZLERİNİ AÇIK TUTMAYA ÇALIŞSAN DIŞARI DOĞRU FIRLAYABİLECEKLERİNİ? DOMUZLARIN VÜCUT YAPILARININ ONLARIN GÖKYÜZÜNE BAKMALARININ İMKANSIZ...
  3. Rihanna'nın güzellik sırları

Rihanna'nın güzellik sırları

rihannanın yüz şekli rihanna yüz şekli rihannanin sekilleri rihanna nın annesi annesi Dünyaca ünlü sanatçılardan biri olan ve milyonlarca hayranı bulunan Rihanna'nın güzellik sırlarını sizlerle paylaşıyorum bakalım ünlü sanatçı güzelliğini nelere borçluymuş=) Genç kuşağın en ünlü şarkıcılarından Rihanna, güzellik sırlarını In Style dergisine anlattı. Genç yıldız sıkıştığı zamanlarda imdadına...
  4. Biliyor musunuz???

Biliyor musunuz???

Sizlerle birazdan paylaşacağım konu gerçek olup Türkiye'nin en kalabalık metropol kentlerinden biri olanİstanbul'da öğretmenlik yapan bir arkadaşımızın mektubudur.Türkiye'nin acı gerçeklerini gözler önüne seren konuları dile getiren hatta bunları birebir yaşan bu öğretmenimizin mektubunu sizlere aktarıyorum Öğretmenimiz adını ve nerede çalıştığını gizlemek zorunda kalmış; tahmin...
  5. Kleopatra'nın güzellik sırları

Kleopatra'nın güzellik sırları

kleopatra ve güzellik,kleopatranın güzellik sırları,kleopatranın güzellik havuzu , Güzelliğiyle kralları kendine aşık eden efsane kraliçe Kleopatra'nın en bilinen özelliği, güzelliği ve bakımı için kendine has yöntemleri olmasıydı. Aynı zamanda zekası ve karakteriyle de tarihe adını yazdıran Kleopatra'nın güzellik yöntemleri, aslında bugün evde uygulayabileceğiniz kadar basit tariflerden...

Sayfayı Paylaş