gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şarkıcı şenay öldü mü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yaşı 40 civarı olanlar bilirler, bir şarkı vardı Sev Kardeşim, Şenay söylüyordu.Ölmüş diye duydum doğru mu ? Bir de honkiponki torino diye şarkısı vardı ..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Şenay Yüzbaşıoğlu, 4 Ocak 2013'te, 62 yaşında, Gümüşsuyu'ndaki evinde vefat etti.
    Sev Kardeşim şarkısıyla milyonlara ismini duyuran Şenay Yüzbaşıoğlu aylardır ağabeyiyle yaşadığı evinden çıkmıyordu. Ünlü şarkıcının cenazesi yarın öğle namazında Dolmabahçe Camii’nde kılınacak öğlen namazının ardından defnedilecek.

3. SUDE KÖKEZ

SUDE KÖKEZ Forum Okuru

ŞENAY NİYE ÖLDÜ Kİ?BİZ 23 NİSANDA SENAY IN SEV KARDEŞİM ŞARKISINI SÖYLİCEZ

şarkıcı şenay öldü mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark...
  2. Ölünce ölmüş mü olacağız?

Ölünce ölmüş mü olacağız?

Karanlıktaymışlar.......... İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark etmiş... Ne rahat, ne güvenli bir dünyaymış bu... Sıcak, ıslak, sevgi dolu......
  3. ölünce ölmüş mü olacağız?

ölünce ölmüş mü olacağız?

ölünce ölmüş mü olacağız? > Karanlıktaymışlar. > İki embriyo, bir ana rahminde... > Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... > Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... > Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. > Elleri, ayakları belirginleşmiş. > Gözleri çıktıkça meydana, > İkisi de çevrede olup biteni fark etmiş... > Ne rahat, ne...
  4. GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

Ne denir böyle bir durumda bilmem ki.. Sanki bütün kelimelerim kifayetini yitirdi.. Sustu isyanlarım, haykırışlarım, umutsuzca kucağıma düştü göklere uzanıp seni dilenen ellerim.. Son bir umudum vardı, ama artık onu da kaybettim.. Senin için, senin adına her gün binlerce kez yanarken ben, ne fayda senin haberin bile yok bundan! Evet, benim de hatalarım, yanlışlarım vardı kabul! Ama ya sen?...
  5. Hatice Sultan Öldü mü ?

Hatice Sultan Öldü mü ?

Bu konu, Hatice Sultan Öldü mü ? haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dün gece yine muhteşem bir bölümle ekranlara geldi. Kendisine büyü yapıldığını öğrenen Hürrem Sultan, Hatice Sultanla karşı karşıya geldi ve onu öldüresiye dövdü. Peki Hatice Sultan öldü mü? Ölürse bundan sonra neler olacak? Aslında gerçekten büyü yapılıp yapılmadığını da...

Sayfayı Paylaş