gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şarkıcı Sinan Özen Kanser Federasyonunun Yeni Yüzü Oldu Melekler

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sinan özen kanser federasyonu yeni yüzü yaşamak şarkısı klibi 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Türkiye'de Kanser Federasyonu kuruldu melekler. Yenı kurulan kanser federasyonu yüz olarak Sinan Özen'i seçti. Kuzenini kanserden kaybettiğini açıklayan Sinan Özen, ''Yaşamak'' isimli şarkısını ve klibini de bu hastalığa dikkat çekmek için yaptığını açıkladı. Bu önemli görev için kendisini kutluyor ve haberin ayrıntılarına geçiyoruz melekler..

Ünlü şarkıcı Sinan Özen; Türkiye'de yeni kurulan Kanser Federasyonu'nun yüzü oldu. Geçtiğimiz günlerde bir radyo programına katılan Özen, "Kuzenimi, kanser hastalığından kaybettim" diyerek şunları anlattı: "Kanser hastalarına umut ışığı olabilmesi için 'Yaşamak' isimli bir şarkı yaptım. Şarkının klibine, Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Daire Başkanlığı sponsor olmuştu. Şimdi de Türkiye' de ilk defa kurulan Kanser Federasyonu'nun yüzü oldum."

Şarkıcı Sinan Özen Kanser Federasyonunun Yeni Yüzü Oldu Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Son Mektup

Sinan Özen - Son Mektup

Senden mektup aldım dün akşam üstü Postacı kapının altından atmış ellerin titremiş yazından belli bu bana yazdığın son mektup olmuş Benden ayrılmaya karar vermişsin Bütün resimleri gönder demişsin Seni sevdiğimi düşünmemişsin bu bana yazdığın son mektup olmuş Geçen günlerimiz hep hatırında Acılar zamanla unutulurmuş Özür dilemişsin son satırında Bu bana yazdığın son mektup olmuş
  2. Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Sinan Özen - Anneme Benzeyenim

Dün gece bu şehri seller götürdü Sen ağlıyorsun sandım Sabaha karşı yağmurlar dindi Sen dinemezsin bütün dualarım senin içindi Ben kendimi kaybettimde Seni kaybetmedim daha Dünya gözümde değil Bir can borcum var allaha Ey benim sevmeleri anneme benzeyenim Ben seni hiç bir zaman bu kadar özlemedim Ey benim gözlerimi avucuna yumduğum Senden sonra kimseyi sevmedim sevemedim..
  3. Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen - Sinan Özen 2010

Sinan Özen hayranlarına müjde Sinan Özen'in yeni albümü çıktı kızlar...Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum :tik: Parça Listesi Bişey Olmaz Deme Çok Ama Çok Kimim Var Aşkın Hesabı Sus Ağlama Bilemiyorum Sana Kıyamam
  4. Dünyaca Ünlü Şarkıcı Lana Del Rey H&M'in Yeni Yüzü Oldu.....

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Lana Del Rey H&M'in Yeni Yüzü Oldu.....

H&M'in Yeni Yüzü Lana Del Rey Dünyaca Ünlü Şarkıcı Lana Del Rey Dünyaca ünlü şarkıcı Lana Del Rey H&M in yeni yüzü oldu...Bakalım çekimler nasıl olacak ve H&M bize bu sefer nasıl bir koleksiyon hazırladı merakla beklemekteyiz.... H&M'in Yeni Yüzü: Lana Del Rey Dünyaca ünlü şarkıcı Lana Del Rey, önümüzdeki sonbahar sezonunda H&M’in yeni yüzü olarak karşımıza...
  5. Facebook'un Yeni Ortağı Şarkıcı Emrah Oldu!

Facebook'un Yeni Ortağı Şarkıcı Emrah Oldu!

emrah haberleri 2014, emrah facebook hisse, şarkıcı emrahın mal varlığı Dünyanın en ünlü sosyal paylaşım ağı olan facebook, yeni bir hissedarına kavuştu. Gayrimenkul kralı olarak bilinen şarkıcı Emrah yeni bir atılım daha yaparak facebooktan hisse aldı ve ortak oldu. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle; 100’e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin edilen Emrah, sosyal medya platformu Twitter’ın...

Sayfayı Paylaş