gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

teoman haberleri teoman baba mı oluyor

Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Teoman baba oluyor. Aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturan ünlü rockçının eşinin üç aylık hamile olduğu öğrenildi. Teoman, mayıs ayında gazetecilerin sorusuna, “Yaşım 45... Artık benim de baba olma zamanım geldi” yanıtını vermişti.

Şarkıcı Teoman Baba Oluyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şiir albümü yattı, şarkıcı oluyor

şiir albümü yattı, şarkıcı oluyor

DEFİLELER BİTTİ ŞARKICI OLACAĞIM! BİR MANKEN DAHA ŞARKICI OLMAYA KARAR VERDİ. ECE GÜRSEL YAKINDA BİR ALBÜM ÇIKARMAYA HAZIRLANIYOR Podyumların kıdemli mankenlerinden Ece Gürsel geçtiğimiz yıl, ‘Şiir albümü yapmak istiyorum, tüm şiirleri kendim seslendireceğim’ demişti. Şiir albümü suya düşen Gürsel şimdi şarkı albümü yapmak için hazırlanıyor. ‘Podyumların eski tadı yok. Çok az defile...
  2. Baba vuruldum sehit oluyorum

Baba vuruldum sehit oluyorum

baba vuruldum şehit oluyorum uludere türküsü şırnak uludere türküsü Uludere’de teröristlerle çatışırken yaralanan Jandarma Er Oğuz Parparoğlu, şehit olmadan önce babasını cep telefonuyla arayıp, ‘Alo... Baba ben vuruldum, şehit olacağım. Hakkınızı helal edin’ dedi. Ardından, yere düşen cep telefonundan silah sesleri duyuldu... ŞIRNAK’ın Uludere İlçesi’nde teröristlerle çıkan çatışmada...
  3. Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor!

Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor!

Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eski model ve oyuncu "]Ebru Cündübeyoğlu şarkıcı oluyor. Cündübeyoğlu bir Türk Sanat Müziği albümüm çıkarmaya hazırlanıyor. İşte 12 parçalık bu yeni albümün detayları... OYUNCU Ebru Cündübeyoğlu sürpriz yaptı, albüm hazırladı. Cündübeyoğlu, “Sevdiğim Şarkılar” adlı çalışma için...
  4. Ali Ağaoğlu Yakında Baba Oluyor!

Ali Ağaoğlu Yakında Baba Oluyor!

Ali Ağaoğlu'nun Bebeği Sevgili melekler, çok yakın bir tarihte ünlü işadamı Ali Ağaoğlu baba oluyor. Sevgilisi Petek Ertüre'den bebek bekleyen Ağaoğlu'nun bebeğinin cinsiyeti ise erkek.. Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre çifti, önceki akşam Tarabya-Kuruçeşme hattı arasında boğaz turu yaparken görüntülendi. Hamileliğinde son günlere yaklaşan Petek Ertüre, rahat bir hamilelik...
  5. Acun Ilıcalı Baba Oluyor!

Acun Ilıcalı Baba Oluyor!

acun ılıcalı haberler acun ılıcalı baba oluyor acun ılıcalının çocuğu Sevgili melekler, Takvim gazetesinin haberine göre ünlü yapımcı Acun Ilıcalı baba oluyor! Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bebek bekleyen Ilıcalı oğlu olmasını istiyor. İşte detaylar... Acun Ilıcalı, şimdilerde farklı bir heyecan yaşıyor. Bir süredir birlikte olduğu 23 yaşındaki Şeyma Subaşı'nın hamile olduğunu öğrenen...

Sayfayı Paylaş