gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Şarkıcı Yalın Aldatıldı mı ?

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

unlu-popcuya-ihanet-soku--5596426.Jpeg
    Gerçek adı Hüseyin Yalın olan romantik şarkıların sevilen sesi Yalın, 1,5 yıldır Emre Plak'ın sahibi Hüseyin Emre'nin kızı Hazal Emre'yle aşk yaşıyordu.

Geçen yaz Bodrum tatilindeki samimi görüntüleri basına yansıyan Yalın'ın evlenmeyi de düşündüğü konuşulan Emre'yle ani bir kararla ayrıldığı ortaya çıktı. Bu ayrılıkla ilgili de çarpıcı bir iddia emirgan Gizli Kalsın'da kulaktan kulağa dolaşıyor.

Buna göre Emre, arkadaşlarıyla eğlenmek için gittiği mekanda ünlü bir dizinin yakışıklı başrol oyuncusuyla tanıştı ve samimiyeti ilerletti. Bu durum şarkıcının kulağına gidince kıyamet koptu. Çok sinirlenen Yalın, kavga ettiği genç kızla yollarını ayırdı.

Yine yeni bir aşk acısı

Yalın, 3 yıl önce de bir partide tanıştığı Beren Saat'ten çok hoşlanmış, bu durumu o dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen, sık sık beraber gece eğlencesine çıktığı Kenan Doğulu'ya söylemişti. Ancak Kenan Doğulu, elini çabuk tutup Saat'in kalbini daha önce fethedince Yalın şoke olmuş, bu olayın ardından Doğulu'yla dostluğunu bitirmişti.
    akşam

2. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    kapanın elinde mi kalıyor yani.

THESECRET bunu beğendi.
  3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    öyle oluyormuş demek ki :D

Şarkıcı Yalın Aldatıldı mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aldatıldım

aldatıldım

dün internette eşimin başkabir isimle facebook kaydını gördüm çünkü açık unutmuştu..sevgili iken evli iken hep varmış bu kayıt hep yazışmalar falan var 4 aylık hamileyim ve biz severek evlendik o kadar çok kıskanıyordu ve seviyordu ki şimdi ben ona nasıl eskisi gibi sarılıcam nasıl kapıyı açıp hoşgeldin diycem daha 1 yıllık evliyim canım çok acıyor hep ağlıyrum yerimde olsaydınız ne yapardınız
  2. aldatıldım mı...

aldatıldım mı...

benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı...
  3. Şarkıcı Yalın Hayatı Biyografik Bilgileri

Şarkıcı Yalın Hayatı Biyografik Bilgileri

yalın hayatı yalın kimdir İlk olarak ''Ellerine Sağlık'' albümüyle tanıdığımız ve az önce ki konumuzda da ''Kalpten Dudağa '' şarkısının sözlerini yayınladığımız başarılı pop şarkıcımız Yalın hayatı ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) 30 Mart 1980 İstanbul doğumlu olan Yalın`ın, ilk olarak akşamları babasının ona gitarıyla çaldığı "Gipsy Kings" melodileriyle...
  4. aldatıldım"

aldatıldım"

6 aylık bi bebeğim varve çok hasta sürekli hastanelere götürüyorm eşim bişeyler yapıyodu kendi apında ama 15 gün önce onu yazlıkta bıraktım eve döndüm aramız baya bozuldu bide o beni yolladı bebeğim hasta diye bugün onun nette başka bi kızla dudak dudağa resmini buldum kötü oldum ne yapacağımı bilemedm saatlerce sokakalarda kaldımsonra o resmin yazlıkta çekildiğini öğrendim daha çok yıkıldım...
  5. Murat Boz Aldatıldı mı?

Murat Boz Aldatıldı mı?

murat boz haberleri, murat boz sevgilisi, murat boz eliz sakuçoğlu ayrıldı mı Sevgili melekler, popçu Murat Boz ve Eliz Sakuçoğlu ayrıldı. Habertürk'ten Gülşen Yüksel'in verdiği habere göre Eliz Sakuçoğlu Murat Boz'u aldatmış. Muhteşem Yüzyıl'ın şehzadelerinden biriyle öpüşen ve bunu Boz'un öğrendiği iddia edilen Eliz Sakuçoğlu'yla ilgili haberin detayları aşağıda.... Konuya ilişkin...

Sayfayı Paylaş