gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şarkıcılar bu paraları hak ediyorlar mı?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Şarkıcılar bu paraları hak ediyorlar mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kumara devam mı ediyor

Kumara devam mı ediyor

pop yıldızı Serdar Ortaç'ın kumara olan ilgilisini biliyoruz.... KAYA ARTEMİS'TEN YALANLAMA! KAYA ARTEMİS YÖNETİMİ KUMAR MERAKIYLA TANINAN SERDAR ORTAÇ'LA İLGİLİ ÇIKAN HABERİ YALANLADI. İŞTE O AÇIKLAMA ''29 Nisan 2009 tarihli Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde yayınlanan “Serdar Ortaç Kumarda 4 Konser Kaybetti” başlığı ile yer alan haberin içeriğinin Kaya Artemis olarak gerçeği...
  2. Çocuk haklarının farkında mısınız?

Çocuk haklarının farkında mısınız?

Uzmanlar, 18 yaşından küçük her bireyin çocuk olarak kabul edildiğini, ailelerin çocuğun haklarına saygılı davranmak ve güvenliğini sağlamakla sorumlu olduğunu vurguluyor. Antidemokratik toplumların birinci dereceden mağduru onlar... Toplumun birincil görevi ise, onların temel hak ve özgürlüklerine saygı göstermek Adana Barosu Çocuk Hakları Komisyonu Başkanı Arzu Bilge, ailelerin, çocuğun...
  3. sewgilime haksızlık mı ediyorum?

sewgilime haksızlık mı ediyorum?

benim çok kafam karışık sizin yorumlarınıza ihtiyacım var 8 aydır bir ilişkim var hiç ayrılmadan bu zamana kadar devam ediyoruz ama problem bnde. sewgilim bana deli gbi aşık fakat ben ondan sadece hoşlanıyorum onunla ilişkiye başlamadan önce çok aşık olduğum birisiyle bi ilişkim oldu onu halen unutamıorum ama bu sewgilimide bırakamıorum galiba ona bağlandım ve onunla ciddi düşünüorum ama eski...
  4. eşimi aldatmak istiyorum hak ediyor çünkü bu onu

eşimi aldatmak istiyorum hak ediyor çünkü bu onu

Selam kızlar, biliyorum bana kızacaksınız belkide bu siteye üye olmamamın tek nedeni bu sorun. Ramazan ayı içindeyiz oruç tutuyorum diyen eşimin beni başka bir kadınla aldattığını hissettim ve takip vettim. Tamda dediğim gibi çıktı eşim beni aldatıyor kızlar :S Oruç moruçta hikaye, ona o kadar sinirliyim ki öldürebilirim. Yakalamadım ve basmadım bu aldatma olayında üzerinden 5 gün geçti ve ben...
  5. Bu Paralar Sahte Dikkat Edin !!

Bu Paralar Sahte Dikkat Edin !!

Bu konu sahte paralar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir alışverişe gittiğinizde kasiyer uzattığınız paraya şöyle bir bakar, ışığa kaldırır, bazı müesseselerde mor ışık vardır onun altına koyar bakarlar, sahte mi değil mi diye. Bunlar güvenilir yöntemler midir tartışılır ama İstanbul Emniyeti büyük bir sahte para olayını ortaya çıkarttı ve vatandaşları uyardı. İşte...

Sayfayı Paylaş