gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ŞarkıLar Seni SöyLer..Dilimde Nağme Adın..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Gidince anlıyorum herşeyini özlüyorum, Tenin benim gibi kokunu içime istiyorum. Öpünce anlıyorum ben seninle yaşıyorum,
    Gün bir'den beri kaç kere vuruluyorum...

Senden uzakta herşeyler eksik sanki bana. Hayallerini görüyorum her baktığım yanda. Gülmüyor yüzüm; kalbimse şu sıralar biraz isyanlarda, Seni istiyor her dakika.Yanımdayken kokunu içime çeke çeke içime işletiyorum seni kanıma. Hücrelerimde sen doluyorsun.Ben ise sen oluyorum. Sen bilmiyorsun. Ben ağlıyorum...
    En çokta beni öpmeni özledim, dudaklarımızın kavışmasındaki sihiri ve sana dokunmayı. Öğrendim gecelerde hayallerle avunmayı. Bilmiyorum, yaşanmıyor sensiz pek Sanki her gün daha da çok daha da çok büyüyen bir aşkla bağlıyım sana. Ben demek yarı sen demek...

Birden bire hayatımın tümü oldun.
    Gecelerime ay gibi doğdun.
    Gidersen bir gün biri üzülür çok.
    Adı lazım değil baş harfi ben...

Nasılda girmiştin hayatıma? Her yanına kaplamıştı. Dokunduğum, baktığım her yerde tek sen vardın. Gecelerimde sensiz uyku yoktu. Rüyalarımda, hayallerimde hep yanımdaydın aslında, avuntum oldun hep zor anlarımda. Kendimi dünyanın en şanslı insanı ilan ediyorum sana rastladım ya Düşünüyorum bazen kendi kendime ya giderse... Hayat durur benim için tüm neşemide alır ***ürürürsün, ölürüm. Sakın Gitme! Kahrolurum ben bunu sana söyleyemesemde. Gururumdan gitme, dön diyemesemde....

Festival gibisin katılmak istiyorum.
    Önlerden yer kapıp gözünü kalbime bekliyorum.
    Asaletinin bedeli çok kölen var belli biri.
    Hem biraz deli azdan çokda serseri..
    Adı lazım değil baş harfi ben...

Sen hayatımın en büyük eğlencesisin. Seni düşünüpte gülmediğim bir anım yok ki. İşte bu yüzden sen festivalimsin benim. Hayatımın rengi, neşe kaynağımsın..Bende bu festivalde en ön sıradaki müdavim izleyiciyim. En büyük tezavhüratçınım. Hani şunu en önde tezavhürat yapanlardan. Senin apayrı bir yanın var.Hani kutup yıldızı bütün yıldızlardan ayrıdır, dikkat çeker ya. Sende öylesin, tüm insanlardan farklısın. Sana hayran olmayan yok ki.Fakat en büyük hayranın, en tutkunun olan özel biri var. Onun sevgidi herkesten üstün bir sevgi. O kim mi?Adı Lazım değil,Baş harfi ben....

ŞarkıLar Seni SöyLer..Dilimde Nağme Adın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nağme

Nağme

Bakınız; Ezgi.Rüyada güzel sarkilar dinlemek, yasiniz ne olursa olsun eski hatiralarinizin canlanacagina delalet eder.
  2. Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom lan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluyo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam,...
  3. Bilmediğim bir dilde şarkı söylemeye benziyor ) Seni sevmek (

Bilmediğim bir dilde şarkı söylemeye benziyor ) Seni sevmek (

Bilmediğim bir dilde şarkı söylemeye benziyor Seni sevmek Ne anlattığını bilmeden Ne hissettiğini yaşayarak Öykümün son sayfasında Mürekkebim bittiğinde bile Güneş bu kadar kara değildi Deniz’i Mehtab’a kavuşturamasam da Bir şarkı yazmıştım onlar için Ne kadar dinleyememiş olsalar da Bilmediğim görmediğim sesini duymadığım Bir çalgi aletinin sesine benziyor Seni sevmek Rüzgârın...
  4. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...

Sayfayı Paylaş