gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şarkılar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

izmir yöresinin şarkılarından başkayörelerin şarkıları bu sitede varmı

şarkılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzyılın Şarkıları

Yüzyılın Şarkıları

Türk Sanat Müziği'nin önemli isimlerinden Ahmet Özhan'ın son albümünün adını taşıyan projesi ''Yüzyılın Şarkıları'', Anadolu yakasında sanatseverlerle buluşuyor. Konser, 22 Şubat Cuma günü saat 21.00'de gerçekleşecek. Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserde sanatçı, yapımcılığını İstanbul Organizasyon'un üstlenerek çıkardığı albümünden, geçen yüzyılda en çok sevilen eserleri yorumlayacak....
  2. Şarkılarda Gitme

Şarkılarda Gitme

alintidir...
  3. Hacker Şarkıları

Hacker Şarkıları

bir hackeri çok sevdim o beni hiç sevmiyor şifremi ona verdim artık geri vermiyor klavyem mousem bağlanmış çaresizim adminim bu msni sen verdin benden almak istiyor (bir kuLunu çok sevdim) msn imi çaldın biliyorum çok ***esin biliyorum bende seni hackliyorum biraz sabreeet o geceler geçmez bensiz titretiyorsun sessiz sessiz msn deyim ama virüssüz biraz sabreet (o şimdi asker) kaderimde bu...
  4. şarkı tamamlama ..

şarkı tamamlama ..

şarkı tamamlama oyunu şarkı tamamlamaca oyunu hadi kızlar yeni bir oyun ; bu oyun tamamlama oyunu olsun mu? bakalım eski şarkımızı kimler nereye kadar biliyor.. weee ilk ben başlıyorum :) hür doğdum hür yaşarım ; kime ne kime ne..... :dp178: hadi dewamı...

Sayfayı Paylaş