gebe
Şarkılarda Gitme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gitme...

gitme...

Gitme kal bu sehirde benimle paylas yasami, birazdan toplanacak çöplerin içine atalim yalnizligimi eksik olan yarilarimizi tamamlayalim. Yeniden sekillendirelim bu sehrin arka sokaklarini iyiligini ve temizligini bulastiralim onlara. Sen den uzakta bu gece yüregim binlerce parçaya bölünüyor ve her bir parça milyon kere parçalaniyor gecenin karanliginda tam ortasinda. Ne olursa simdi olacak...
  2. Neslihan-Gitme Şarkı Sözü

Neslihan-Gitme Şarkı Sözü

neslihan gitme şarkı sözü gitmekle ilgili şarkı sözleri gitme ile ilgili şarkılar gitmekle şarkılar gitmek ile Gitme Bu kadar yetmez ömrüme Hep bir hayır aradım bitenlere Ama sen gitme Gitme Yıkılır dünya üstüme Demedim ben daha önce Dayanmaz gözlerim bu gidişi görmeye Gitme Düşerim önünde Demedim ben daha önce Dayanmaz gözlerim bu gidişi görmeye Penceremden kainatı izlemek gibisin...
  3. Sıla Gitme Dur Biraz şarkı sözü

Sıla Gitme Dur Biraz şarkı sözü

Merhaba kızlar Sıla Gitme Dur Biraz şarkı sözü istiyorum
  4. Muck dizisi gitme dur biraz şarkı sözü

Muck dizisi gitme dur biraz şarkı sözü

Muck dizisi gitme dur biraz şarkı sözü Muck Dizisi 1. bölümde çalan şarkının sözleri Ekranların yeni gençlik dizisi Muck dizisinde Gitme Dur Biraz Daha şarkısını selendiren Sıla'nın bu güzel şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Sıla Gitme Dur Biraz şarkı sözü Gitme dur biraz. Yılların özlemini, gözlerini sarsın bu ayaz. Dur gitme biraz. Kalbime, en derine sözlerini döksün...
  5. Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü de ekleyin bu sayfaya bayılıyorum ben bu şarkıya:

Sayfayı Paylaş