gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Şarkılarım bekledikçe demlenir

Konu, 'Magazin' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Tatil için Dubai’ye giden sanatçı Tarkan, Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere şarkılarıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. Sanatçı Tarkan, ”Benim şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir” dedi.Atatürk Havalimanında gazetecilere açıklama yapan Tarkan, bunun planlanmış
    bir tatil olmadığını belirterek, albüm ve yılbaşı çalışmalarının ardından
    dinlenmek için tatile çıktıklarını söyledi.
    Tarkan, gazetecilerin, ”Metamorfoz” adlı albümüyle ilgili soruları
    üzerine, şunları kaydetti:
    ”Şu an çok güzel gidiyor, daha da güzel olacak. Benim şarkılarım çay
    gibidir, bekledikçe demlenir. Bekleyin, daha da tadına vararak dinleyip
    eğleneceksiniz. Albümde başka şarkıcıların şarkılarının bulunmaması kimseye küs
    olduğum anlamına gelmesin. Albümüm bu kez sadece kendi şarkılarımdan oluşsun istedim.”
    Tarkan, bir gazetecinin, ”TRT’deki yılbaşı gecesinin ardından hakkınızda
    olumsuz konuşan bazı meslektaşlarınız ve gazeteciler oldu. Küs müsünüz?”
    şeklindeki sorusuna da ”Hayır, kimseyle küs değilim. Benim yapım da zaten
    küskünlüğe, kin duymaya müsait değil” yanıtını verdi.

Şarkılarım bekledikçe demlenir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan:Şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir

Tarkan:Şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir

Tarkan, “Benim şarkılarım çay gibidir, bekledikçe demlenir. Bekleyin, daha da tadına vararak dinleyip eğleneceksiniz” dedi. Tatil için Dubai’ye Tarkan, Atatürk Havalimanında gazetecilere açıklama yaptı. Tarkan, Dubai tatilinin planlanmış bir tatil olmadığını, yoğun bir çalışma döneminin ardından dinlenmek için tatile çıktıklarını söyledi. Tarkan, gazetecilerin, “Metamorfoz” adlı...
  2. Ekinezya çayı nasıl demlenir ?

Ekinezya çayı nasıl demlenir ?

Ekinezya faydaları, ekinezya çayı faydaları yararları kullanımı faydası nelerdir ? Lütfen bu çayın nasıl yapıldığı ve nasıl demlendiğini anlatın teşekkürler.
  3. Çay Nasıl Demlenir İyi Çay Demlemenin Püf Noktaları burada!

Çay Nasıl Demlenir İyi Çay Demlemenin Püf Noktaları burada!

İyi Çay Nasıl Demlenir Çay Demlemenin Püf Noktaları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda çay tiryakileri için ve benim gibi çay demlemekten pek anlamıyan arkadaşlarımız için, iyi çay demlemenin püf noktaları neler öğreniyoruz ve acaba çay nasıl demlenir diyen tüm arkadaşlarımızıda bu sayfamıza davet ediyoruz. Porselen demlik tercih edilmeli. Demlik önceden ısıtılmalı....
  4. şarkılar

şarkılar

izmir yöresinin şarkılarından başkayörelerin şarkıları bu sitede varmı
  5. Kekik Çayı Nasıl Demlenir Faydaları Nelerdir?

Kekik Çayı Nasıl Demlenir Faydaları Nelerdir?

Yemeklerden çorbalara ve salatalara kadar kullandığımız şifa defosu ve lezzeti ile damakların vazgeçilmez tadı olan kekik, sağlık açısından oldukça faydalı olan bir bitkidir. Kekik bitkisinin çayı da oldukça faydaladır. Birçok kişinin merak ettiği ise en sağlıklı şekil de kekik çayının nasıl demlenmesi gerektiği üzeredir. Sizler için bu yazım da kekik çayının faydaları ile birlikte kekik...

Sayfayı Paylaş