gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şarkıların hayata etkileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

şarkıların hayata olan etkileri ve şarkı neden seviliyor?

şarkıların hayata etkileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayata Dair.

Hayata Dair.

New York'ta bir bankanin önünde duran son model RollsRoyce otomobilden inen adam,hizli adimlarla bankaya girdi ve önüne cikan ilk görevliye, bireysel kredi icin basvuruda bulunmak istedigini söyledi. Görevli onu,müsteri temsilcisine götürdü. Adam, cok acele bir is icin Avrupa'ya gitmek zorunda oldugunu ve bu nedenle bir hafta vadeli bes bin dolar krediye gereksinim duydugunu söyledi. Müsteri...
  2. Hayata Daİr

Hayata Daİr

>>PARADIGMA (zihin haritasi)DEGISTIRMEK ZOR DEGIL... ....Onemli bir toplantida cep telefonuyla bagira bagira konusan bir kisi garibinize gidiyorsa, paradigmanizi degistirmeden onu degerlendirdiginiz icin, siz >> >>yaniliyorsunuzdur. >> >> >> >>Ornegin trende giderken, bir baba, 3 evladiyla oturup, surekli aglayan >> >>...
  3. gülümse hayata...

gülümse hayata...

gülümse hayata gülümse nickleri hayata gülümseme ile ilgili nickler gülümseme nickleri Gülümse ,hayata gülümse O sana belkide herzaman hüzün ve keder dolu günler verdi. Hic ummadığın deryalarardan çılgın dalgalar vurdu,gülümse Belkide çok uzaklarda kızgın bir bulut şimşekler yağdırdı yüreğine Ağlama ,icindeki nefret kini bulaştırma ruhuna ,gülümse Alacakaranlık kuşagında, düşlerin bile acı...
  4. Hayata Dair

Hayata Dair

Eflatun' a iki soru sormuşlar. Birincisi insanoğlunun sizi en çok şaşırtan davranışı nedir? Eflatun tek tek sıralamış. Çocukluktan sıkılırlar ve büyümek için acele ederler. Ne var ki çocukluklarını özlerler. Para kazanak için sağlıklarını yitirirler. Ama sağlıklarını geri almak için de para öderler. Yarınlarından endişe edip bugünü unuturlar. Sonuçta ne bugünü ne de yarını yaşarlar. Hiç...
  5. İsyanım Hayata

İsyanım Hayata

isyanım hayata isyanim hayata isyanım . Hayat hep bir yolculuktu benim için,hep bir yerlere gidecek gibi durdum. Ama bir yerlere gidemedim… Hep uzakları düşündüm, hep uzakları düşledim; insanın olmadığı kıyıları… Ne kaldığım yerlere bağlanabildim, ne de gidebildim düşlediğim yerlere… Dünyaları sevdim sığdırdım yüreğime de, ben bir yere sığamadım… Bir yanımda özlemler taştı sel sel,...

Sayfayı Paylaş