gebe
  1. ku6kolikomarfoli

ku6kolikomarfoli Forum Okuru

Sarkinin adini soyleyin lutfen bilen yardım etsin bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ku6kolikomarfoli tarafından paylaşıldı.

Sarkinin adini soyleyin lutfen bilen yardım etsin bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardım edıverın..lutfen amaaa..

bana yardım edıverın..lutfen amaaa..

evde yapılabilecek fantaziler slm kızlar sıtenın en kankısı seslenıyor:D bu ay evlılık yıldonumum var..eşim buyuk ıhtımal buyuk bı suprız yapacak... ..bende suan bı fıkır yok..yardımlarınızı beklıyorum..ne alabılırım:( veya nasıl bısey yapayım:cry_smile::cry_smile::cry_smile::kiss::kiss::kiss:
  2. yardım lutfen

yardım lutfen

resım mesaja nasıl eklenıyor bır turlu beceremedım yardım edermısınız
  3. lutfen bırı bana yardım etsınnn

lutfen bırı bana yardım etsınnn

4 yıldır bırıyle cıkıodum ayrı sehrlere dustuk sonra o benden uzaklasmaya basladı onun uzaklastıgı domende yenı bırıyle tanıstım sımde eskısı yenıden yakınlasmaya calısıo ve ben ne yapmam gerektıgını bımıyorum bu ıs yılan hıkayesıne donduu.....ben daha cok kucugm ama yaaaaaaaaaa
  4. biri bana yardım etsin kafam karışık:(

biri bana yardım etsin kafam karışık:(

kan testi yaptırdım beta-hcg 690.4 çıktı kanı alan kız bişiler dedı ama anlamadım kafam karıştı hamılemıyım hamıleysem kaç haftalık lütfen biri bana yardım etsin
  5. Survivor [22.04.2013] 48:38 dakikasinda calan sarkinin adini bilen varsa lutfen soyle

Survivor [22.04.2013] 48:38 dakikasinda calan sarkinin adini bilen varsa lutfen soyle

Survivor [22.04.2013] 48:38 dakikasinda calan sarkinin adini bilen varsa lutfen soylesinç ariyorum ariyorum bulamiyorum

Sayfayı Paylaş