gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Şarkısı eski sevgiliye

Konu, 'Magazin' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Şubat ayında bir single çıkarmaya hazırlanan İzel, şarkıyı dört yıl büyük aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi Sinan Akçıl’ın yaptığını söyledi.Ayrıldıktan sonra da hiç kopmadıklarının altını çizen sanatçı “Sinan ile hâlâ her konuyu birbirimize danışıyoruz. Artık aile gibiyiz, ben onun annesi oldum, o benim babam” açıklamasını yaptı. Sinan Akçıl’ın ayrılık sonrası İzel’e yazdığı şarkının düzenlemesini Ozan Çolakoğlu üstlendi. Sanatçı, “Şarkı o kadar güzel oldu ki, bir an önce herkesin duymasını istiyorum” dedi. İzel son günlerde adının Nihat Doğan ile aşk dedikodusuna karıştırılmasına çok üzüldüğünü de belirtti: “Zaten kimse inanmamış, doğal olarak…”

Şarkısı eski sevgiliye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski sevgiliden kurtulmanın yolları

Eski sevgiliden kurtulmanın yolları

eski sevgiliden kurtulma yolları eski sevgiliden kurtulmanın yolları kurtulmak kurtulma sözleri birinden kurtulmanın Sonunda özlediğiniz sevgiliye kavuştunuz. Ama, onun o eski flörtü bir türlü peşinizi bırakmıyor! Ondan kurtulmak sandığınız kadar zor değil. İşte çözümleri... Güç sizde İlk olarak sevgilinize, içiniz içinizi yese de hatta tırnak yeme gibi önceden sahip olmadığınız tikler...
  2. eski sevgiliye sms

eski sevgiliye sms

Eweet Eski sevgilinizin size atma olasılığı olan sms lere karşı antismsler::- seni hala seviyorum!- performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten- seni hala özlüyorum...- tütün bas gecer- nasıl gidiyor hayat?- senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol- yeni sevgilinle aran nasıl?- cok güzel, gecede beş yapıyoruz-mesaj attiginiz kisinin ilgi alani disindasiniz, lütfen daha sonra tekrar...
  3. Eski sevgiliden arkadaş olmak

Eski sevgiliden arkadaş olmak

berbat bir durum hele o kişi hala seviyor iseniz ve o size kankim diyorsa Allah sabır versin size
  4. şenlendirici eski sevgilisiyle kaçamakta!

şenlendirici eski sevgilisiyle kaçamakta!

Hüsnü Şenlendirici Amsterdam'da eski sevgilisi ünlü mankenle kaçamak yaptı. İkili lüks bir otelde beş gün beş gece geçirdi. Hüsnü Şenlendirici'nin klarneti Amsterdam'da aşka geldi! Şenlendirici, çıktığı Avrupa turnesi kapsamında Hollanda'ya da gitti. Ünlü klarnetçiye Amsterdam'da, eski sevgilisi Ece Gürsel eşlik etti. İkili, Mövenpick Otel'de kalıp beş gün, beş gece geçirdi. Almanya...
  5. Rayada eski sevgiliyi görmek

Rayada eski sevgiliyi görmek

Rüyamda benim hakkımda yalan yanlış şeyler konuşan eski sevgilimin hiç yazmıyosun diye mesaj attığını gördüm. Daha önce de yine mesajlaştığımızı görmüştüm. Bu ne anlama geliyor acaba?

Sayfayı Paylaş