gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şarkıyı bulamıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sürekli çalan bir şarkı var yarışmacılar çıkarken nakaratı yeah yeah ıs the come on baby yeah yeah yeah die devam ediyor.tamda bilmiyorum sözleri ama bu şekilde sölüyor lütfennnnn adı ne yardımcı olunnn:(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle programın adı nedir, kaldı ki programın adını verseniz bile link vermeden size yardımcı olamayız verdiğiniz bilgilerle..

şarkıyı bulamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 12 lik Oksidan bulamıyorum

12 lik Oksidan bulamıyorum

Merhaba melekler 12 lik oksidan almam lazım ve ben bursada yaşıyorum tam olarak nereden alabilirim bilgisi olan var mı
  2. Esımle konusacak bırsey bulamıyorum....

Esımle konusacak bırsey bulamıyorum....

Ya Meleklerim bana yardim edin... esim aksam isden eve gelince... konusacak konumuz olmuyor... önceleri saatlercce sohbet ederdik, sakalasirdik... simdi ise o tv izliyor bende ya ona cay yapiyorum yada yemek yada bos bos yaninda oturuyorum... benden usanmasindan korkuyorum, konusacak konu bulamiyoru... herseyden cabucacik sIkIlLiyor.. önerilerinizi bekliyorum...:S
  3. Çorabımın tekini kaybettim, bulamıyorum:)

Çorabımın tekini kaybettim, bulamıyorum:)

İlginç fikirler İlginç dekorasyon örnekleri Bizim çamaşır makinesi alırken araştırmamıza rağmen bizimki sürekli olarak benim çorabımın tekini kendi bünyesinde bir yerlere sıkıştırıyor. Bend sürekli çorabımın tekini arıyorum. Eşim makinenin bünyesinden çekip alıyor sonra. Bu kayıp çorap askısı çok hoşuma gitti. Böylece eşim benim tek çoraplarımı buraya asar:)
  4. bugün ne giysemde çalan yabancı şarkıyı bulamıyorum linki aşağıda

bugün ne giysemde çalan yabancı şarkıyı bulamıyorum linki aşağıda

Tuğçe Temel Jüri Önünde - Bugün Ne Giysem - Video Vidivodo
  5. Kızıma isim bulamıyorum

Kızıma isim bulamıyorum

selam arkadaslar ben 26 haftalik hamileyim kizima isim bulamiyoruz kayinvalidem ve kocam babasi kac haftadir isim konusunda anlasamiyoruz ve benimde begendigim bir isim aklima gelmiyor bana fikir verin

Sayfayı Paylaş