gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sarmalı çizmeler"Wrap Boot"

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    güzel ama sadece görüntü kışla alakası olmaz bence

sarmalı çizmeler"Wrap Boot" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çizme

Çizme

Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, Çizme gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; Normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.Giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır.Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem...
  2. İkili Sarmal ve Kromozomlar

İkili Sarmal ve Kromozomlar

Genetik materyalin ikileşmesinin, kendini üretmesinin mekanizması uzun süre gizemli kaldı. DNA iplikçiklernin her bir parçası nasıl böylesi özdeşini,gerçekten özdeşini oluşturacak şekilde kendini eşleyebiliyordu? Oysa, bilmecenin anahtarı DNA iplikçiğinin yapısındadır. DNA,gerçekten de,bir çeşit uzun ve burgulanmış merdiven halinde birbirinin çevresinde dolanan iki ayrı zincir...
  3. Çizmeler

Çizmeler

Meleklerim kışın çizmeleri sevenler için heleki kotları çizme içine yerleştirenler için çok güzel ve ideal modeller,renkler.Kışın ayaklarımız rahat edicek (((: Madden Girl Çizme modelleri Madden Girl çizmeleri kotların altında çok hoŞ duracağa benziyor.
  4. Kürklü ÇizmeLer

Kürklü ÇizmeLer

Bu kış aylarında meleklerimizin en çok tercik ettiği bot modelleri bunlar.Hem sıcacık tutar,hemde görüntüsüyle farklı bi hava sağlar.
  5. Yeni Çizmelerim

Yeni Çizmelerim

Topuklu çizmelerimi son zamanlarda hamişlikten dolayı rahatlıkla giyemez olduğumdan dolayı bende kendime rahat edebileceğim bir model almaya karar verdim.Polaris markasının bu çizme modelini alarak doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum.Derisinin yumuşaklığı ve inanılmaz rahatlığı sayesinde keşke daha önce alsaymışım diyorum.Sezon sonu aldığımdan dolayı gayet makul bir fiyatada aldım...

Sayfayı Paylaş