gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Sarp Apak Ne Olurdu Sanki Şarkısı SÜperrrr

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Sarp Apak Ne Olurdu Sarp Apak Ne Olurdu Şarkısı

Meleklerim Avrupa Yakasının tekrarlarını izlemekten bıkmıyorum...Ayrıca dün izlerken Sarp Apak ın (Tanrıverdinin) dizide seslendirdiği aslında 3 Hürele ait olan bir şarkıyı sizinle paylaşmak istedim süper bir şarkı...

Güzel bir kokuydun tatlı bir rüzgar
    Küçücük bir çiçek taptaze bahar
    Güzel bir kokuydun tatlı bir rüzgar
    Küçücük bir çiçek taptaze bahar

Yani benim herşeyim
    Yani benim herşeyim
    Aşkım kadınımdan
    Ne olurdu sanki öyle kalsaydın
    Ne olurdu sanki öyle kalsaydın

Zaten bu hasretlik belimi bükmüş
    Günlerim karanlık dertler çoğalmış
    Zaten bu hasretlik belimi bükmüş
    Günlerim karanlık dertler çoğalmış

Bir yandan kaderim
    Bir yandan kaderim

Ayrıca şarkının videosunu da paylaşmak istiyorum sizlerle

Son düzenleme: 8 Haziran 2012
Sarp Apak Ne Olurdu Sanki Şarkısı SÜperrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TaNrıVeRdi(SaRp ApaK) resimleri

TaNrıVeRdi(SaRp ApaK) resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sarp apak

sarp apak

sarp apak sarp apak kıyafetleri avrupa yakasının tanrıverdisi yani sarp apak resimleri hayranlarına hedayem olsun :D:D
  3. Sarp Apak... "KAVAK YELLERİ"NE TRANSFER OLDU!

Sarp Apak... "KAVAK YELLERİ"NE TRANSFER OLDU!

Dizilerde oyuncu değişikliği reytinkleri kötü etkiliyo bakalım kavak yellerinde ne olacak. Sarp Apak, Kanal D’nin sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin yeni sezonunda izleyici karşısına çıkıyor. “Avrupa Yakası”nın Tanrıverdi’si Sarp Apak, Kanal D’nin sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin yeni sezonunda ‘Güney’ karakteriyle izleyici karşısına çıkacak. Apak, “Dağhan Külegeç gidiyor ama benimle...
  4. Sarp Apak Kimdir?

Sarp Apak Kimdir?

Sarp apak kimdir, hayatı, biyografisi, merak edilen tüm bilgiler burada arkadaşlar. Avrupa yakası ve kavak yelleri dizisi ile daha iyi ve yakından tanıdığımız genç oyuncu Sarp Apak'ın kim olduğunu öğrenelim melek'ler. 11 Kasım 1981 yılında, Diyarbakır’da dünyaya geldi. Hayatının ilk yıllarını bu şehirde geçirdikten sonra, beş yaşındayken, ailesi ile birlikte Bursa’ya yerleşti....
  5. Sarp Apak biyografisi

Sarp Apak biyografisi

sarp apak biyografisi sarp apak kimdir sarp apak hayatı Avrupa Yakası adlı dizide tanıdık onu, ayrıca daha bir çok film ve dizide başarılı performansıyla gönüllere taht kurdu Sarp Apak... Biz de bu yazımızda Sarp Apak kimdir diyenler için Sarp Apak biyografi bilgilerine yer veriyoruz Melek'ler. Sarp Apak, 11 Kasım 1981 tarihi Diyarbakır doğumludur. Apak, beş yaşındayken, ailesi ile...

Sayfayı Paylaş