gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sarp - Güneş Doğmasa Bile

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hiç bir şeyden bu kadar korkmamıştım ben Hiçbir şeyden bu kadar çok Hiç bir şeyi bu kadar sevmemiştim ben
    Hiç bir şeyi bu kadar çok

Aslında hep yanıbaşımda
    Biranda yanımda
    Güneş doğmasa bile güneş doğmasa bile….

Hiçbir şeyden bu kadar kaçmamıştım buen
    Hiç bişeyden bu kadar çok
    Hiç bişeyi bu kadar sevmemişim ben
    Hiç bişeyi bu kadar çook

Aslında hep yanıbaşımda
    Biranda yanımda…
    Güneş doğmasa bile güneş doğmasa bile…..

Sarp - Güneş Doğmasa Bile konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. Sarp - Sevgilim

Sarp - Sevgilim

Sevgilim Kaç kez çıktın bilmem karşıma Kaç kez boşaldı gökyüzü Kaç kez parladı yıldızlarla Çok geçmiş zaman olmuş Hatırlaman boşa Seni gördüğümde Son kez öptüğümde Seni gömdüm içime… Görmediğim sevgilim o güzellini Hep olacak sandım ne yapsam diyim ellerini Görmediğim sevgilim o güzellini Hani hiç kaybetmezdin yüreğini sevgilim Aşkın karanlık tuzakları Sebepsiz kıskançlık oyunları...
  3. Sarp levendoğlu

Sarp levendoğlu

sarp levendoğlu sarp levendoğlu resmi web sitesi
  4. Sarp Biyografisi

Sarp Biyografisi

1977'de Ankara'da doğan Sarp, çocukluk ve gençlik yıllarını Denizli'de geçirdi. Müzikle çok küçük yaşta evdeki Elvis Presley, Deep Purple plaklarını dinleyerek tanışan Sarp, daha sonra The Doors'u keşfettiğinde müziğin hayatının en önemli parçası olacağını fark etti. Ortaokul yıllarında bir arkadaşının çalmayı öğrettiği gitarını bir daha elinden bırakmadı ve kendi kendine gitar...
  5. Plasenta nedir?Doğumda plasentanın doğması

Plasenta nedir?Doğumda plasentanın doğması

placenta nedir plasenta nedir Doğumun evrelerinden olan plasentanın doğumu ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri paylaşıyorum. Kordon kesildikten sonra ebenizin yapacağı ilk şey (bebeği kontrol ettikten sonra) plasentanın doğru ve hızlı bir şekilde doğmasını sağlamak olacaktır. Bebek doğduktan sonra devam eden rahim kasılmaları, rahmin büzülmesi ve geri çekilmesi, plasentanın yatağını...

Sayfayı Paylaş