gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Sarp Levendoglu bu akşam dünya evine giriyor

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Sarp Levendoglu bu aksam evleniyor,Küçük Ağa' dizisinde birlikte rol almaya başladıktan sonra aralarındaki ilişki aşka dönüşen ve kısa zamanda evlilik kararı alan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay, bu akşam dünya evine giriyor. 010820141319155272612.jpg

Kuruçeşme Suada'da düzenlenecek olan törenle hayatlarını birleştirecek olan çift için arkadaşları da oldukça heyecanlı. Hem Levendoğlu hem de Akalay'ın arkadaşı olan Emre Karayel twitter hesabından "Düğün için yola çıkıyoruz. Hem kız tarafı hem erkek tarafı olmak da ilginç oldu" paylaşımını yaparak heyecanını dile getirdi.

Akalay, instagram sayfasındna gelinliğinin bir kısmını takipçileri ile paylaşarak alatına şu notu düştü. 'Bu heyecan denizin üstünde elele yürümek heyecanı...Kalbimde sürüyle güvercinler... Şükürler olsun.'

Sarp Levendoglu bu akşam dünya evine giriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp - Bu Gece

Sarp - Bu Gece

Bir gülümse Bir şey söyle Bu gece çok ihtiyacım var Bir tatlı söz yeter bana Eğer hala sevgin varsa Sen gülünce tomurcuklar Çiçek açar bir gül gibi Sen gelince Mutluluklar Yeniden başlar bir gün gibi Yıldızlar daha yakın Güneş daha parlak Ay bir bambaşka mehtap gibi Hadi gel bana birşeyler söyle Benimle kal bu gece Bu gece bana birşeyler söyle Bu gece beni yaşatacak x 4 Bir gülümse bir...
  2. Müslüm Gürses - Bu Akşam

Müslüm Gürses - Bu Akşam

Gozlerin kalbimi caldi bu aksam Yandi kalbim yandi, yandi bu aksam Son pismanlik fayda etmez sevgilim Darginligi kaldir baris bu aksam Gel bu askin serefine icelim Doldur sevgilim doldur, doldur bu aksam Ocagimiz tutsun darginlik bitsin Viran bagimizda bulbuller otsun Doldurda icelim askimiz icin Gam keser bitsin bitsin bu aksam__________________
  3. Kutsi Cumartesi Dünya Evine giriyor

Kutsi Cumartesi Dünya Evine giriyor

Kutsi ve Sinem Bayraktar'ın düğünü 30 Ağustos Cumartesi günü Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşecek. Kutsi, sekiz yıldır birlikte olduğu Sinem Bayraktar ile 30 Ağustos akşamı evleniyor. Bayraktar ile bugüne kadar birkaç kez ayrılık yaşayan, "Sevgilim İstanbul'a Gelin Gidiyor" şarkısını da bu ayrılık süreçlerinden birinde başkasıyla nişanlanan büyük aşkı için yazdığı...
  4. "Biz"in riski bu... giriyorum...

"Biz"in riski bu... giriyorum...

Gerçeğimin tam içindeyim, yavan bir düş edasıyla Sahiplenmeye çalıştıkça ellerimin arasından yavaş yavaş kaymasını izlediğim Biraz acılı bolca tuzlu bir gerçek... Güçlü görünmek zorunda kalmadan kabullenmek Ve kendine arkanı dönmek.. Hatta zaman zaman tanımadığın bir yabancıya bakar gibi bakmak.. kendine... Küslüğüne... hiçliğine bir eyvallahlık gülümsemek.. Çaresizliğe kapanmış...
  5. Rihanna Bu Akşam İnönü'de!

Rihanna Bu Akşam İnönü'de!

rihanna haberleri rihanna istanbul rihanna inönü konseri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna İstanbul'da! Bu gece hayranlarına İnönü Stadından bir konser vermeye hazırlanana Rihanna, bu konserini Diamonds Dünya Turnesi kapsamında verecek.. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, bugün İstanbul’da “Diamonds World Tour” kapsamında konser verecek. “Vodafone İstanbul Calling” festivali...

Sayfayı Paylaş