gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sarp Levendoğlu Fena Yakalandı !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; sarp levendoğlu fena yakalandı haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, boşuna dmeiyorlar şişede durduğu gibi durmuyor diye. Genç, yaşlı, ünlü, ünsüz herkesi yoldan çıkarabilen alkol bir ünlüyü daha perişan etti. Başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu 'nun gece eğlencesi tatsız bitti. Sevgilisi Begüm Birgören’le başladığı eğlenceye tek başına devam eden oyuncu, aldığı alkolün etkisiyle kendinden geçti. İşte detaylar..

Geçen haftaki olay, TvEm kameraları tarafından görüntülendi. Önce bir mekânda sevgilisi Begüm Birgören’le eğlenen Sarp Levendoğlu, ardından eğlenceye tek başına devam etti.

Beyoğlu’ndaki bir bardan çıkarken görüntülendiğinde ayakta durmakta zorlanıyordu oyuncu.Kendini bir taksiye atıp, uyuyakaldı. Bunun üzerine kenara çeken şoför, Levendoğlu’nu güçlükle uyandırdı. Oyuncu taksiden inip kendisini takip eden TvEm ekibinin arabasına bindi sonrasında.

Burada da uyumaya devam eden Levendoğlu, bir süre sonra kalkıp bir başka taksiye geçti. Taksi şoförü de alkol komasına girdiğini düşündüğü oyuncuyu hastaneye götürdü.

Taksiden inmeyi reddeden Levendoğlu, zorlukla sedyeye yatmayı kabul etse de son anda fikrini değiştirip kendini yeniden taksiye attı ve montunu da başının üzerine çekip uyumaya devam etti.

Gece, iddiaya göre sürücünün oyuncuyu bir otele yerleştirmesiyle son buldu.

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Allah ıslah etsin

TİTAN bunu beğendi.
Sarp Levendoğlu Fena Yakalandı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp levendoğlu

Sarp levendoğlu

sarp levendoğlu sarp levendoğlu resmi web sitesi
  2. Sarp Levendoğlu resimleri

Sarp Levendoğlu resimleri

sarp leventoğlu resimleri sarp levendoğlu resimleri leventoğlu levendoğlunun levendoğlu fotoğrafları kendisi Mustafa Altıoklar'ın yeğeni oluyor.ama kısa zamanda kendisini ekran karşısındaki izleyiciye kanıtladı bana göre .ben dahil:Dbirçok hayranı var bu müthiş yakışıklının:D:D:D
  3. Sarp Levendoğlu kimdir

Sarp Levendoğlu kimdir

sarp levendoğlu kimdir, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri "Emret Komutanım" adlı diziden aşina olduğumuz yakışıklı olyuncu Sarp Levendoğlu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Oyunculuğa altı yaşında başladı. İstanbul Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okudu ve Kültür...
  4. Acaba Sarp Levendoğlu Kimdir

Acaba Sarp Levendoğlu Kimdir

Selam millet size bir sorum olacak hep ünlülerin biyografi bilgilerini paylaşıyorsunuz ya bir tane de benim için paylaşın istedim ve Sarp Levendoğlu Kimdir diye merak ediyordum bu yüzden Sarp Levendoğlu biyografisini istiyorum:)
  5. Sarp Levendoğlu evlendi.

Sarp Levendoğlu evlendi.

Sarp Levendoğlu evlendi,Sarp Levendoğlu Birce Akalay evlendi,Sarp Levendoğlu dünyaevine girdi. Dizide rol almaya başladıktan sonra aralarındaki ilişki aşka dönüşen ve evlilik kararı alan çift Cuma akşamı dünya evine girdi. Küçük Ağa'nın minik yıldızı Emir Berke Zincidi de nikah töreninde dizideki anne babasının yanında yer aldı. Düğüne sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Sayfayı Paylaş