gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sarp levendoğlu

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

sarp levendoğlu sarp levendoğlu resmi web sitesi [​IMG]

Sarp levendoğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp Levendoğlu resimleri

Sarp Levendoğlu resimleri

sarp leventoğlu resimleri sarp levendoğlu resimleri leventoğlu levendoğlunun levendoğlu fotoğrafları kendisi Mustafa Altıoklar'ın yeğeni oluyor.ama kısa zamanda kendisini ekran karşısındaki izleyiciye kanıtladı bana göre .ben dahil:Dbirçok hayranı var bu müthiş yakışıklının:D:D:D
  2. Sarp Levendoğlu kimdir

Sarp Levendoğlu kimdir

sarp levendoğlu kimdir, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri "Emret Komutanım" adlı diziden aşina olduğumuz yakışıklı olyuncu Sarp Levendoğlu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Oyunculuğa altı yaşında başladı. İstanbul Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı okudu ve Kültür...
  3. Acaba Sarp Levendoğlu Kimdir

Acaba Sarp Levendoğlu Kimdir

Selam millet size bir sorum olacak hep ünlülerin biyografi bilgilerini paylaşıyorsunuz ya bir tane de benim için paylaşın istedim ve Sarp Levendoğlu Kimdir diye merak ediyordum bu yüzden Sarp Levendoğlu biyografisini istiyorum:)
  4. Sarp Levendoğlu Fena Yakalandı !

Sarp Levendoğlu Fena Yakalandı !

Bu konu; sarp levendoğlu fena yakalandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, boşuna dmeiyorlar şişede durduğu gibi durmuyor diye. Genç, yaşlı, ünlü, ünsüz herkesi yoldan çıkarabilen alkol bir ünlüyü daha perişan etti. Başarılı oyuncu Sarp Levendoğlu 'nun gece eğlencesi tatsız bitti. Sevgilisi Begüm Birgören’le başladığı eğlenceye tek başına devam eden oyuncu, aldığı...
  5. Sarp Levendoğlu evlendi.

Sarp Levendoğlu evlendi.

Sarp Levendoğlu evlendi,Sarp Levendoğlu Birce Akalay evlendi,Sarp Levendoğlu dünyaevine girdi. Dizide rol almaya başladıktan sonra aralarındaki ilişki aşka dönüşen ve evlilik kararı alan çift Cuma akşamı dünya evine girdi. Küçük Ağa'nın minik yıldızı Emir Berke Zincidi de nikah töreninde dizideki anne babasının yanında yer aldı. Düğüne sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Sayfayı Paylaş