gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saruhan Hünel kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

saruhan hünel saruhan hunel hünel 2011 hunel 2011 cemal hünal kiminle evli saruhan hünel kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, yaşı, kaç yaşında, aslen nereli, nereli, dizileri, filmleri, resimleri

Merhaba Melek'ler...

Bu yazımızda başarılı melez bir oyuncudan bahsedeceğiz sizlere Saruhan Hünel... Bir çok dizide ve filmde başarısı ve yakışıklılığı ile göz olduran Saruhan hünel hakkında merak ettiğiniz herşey burada!!!

Doğum Yeri : İstanbul
    Doğum Tarihi : 07 Ocak 1970

Anne tarafı Arap olan, Bağdat'tan Türkiye'ye gelen Saruhan Hünel'in baba tarafı ise Selanikli. 07/01/ 1970 tarihinde İstanbul'da doğdu, Çalışma hayatına ilk olarak İstanbul'da mankenlikle başladı. Oyunculuğuna başladığı kent de İstanbul'dur. Kardeşi Aslı Hünel şarkıcı, babası ise Türkiye dans şampiyonudur.
    Oyunculuğunda mimiklerini ve özellikle bakışlarını başarılı kullanmasıyla tanınan Saruhan Ünel, hem dizilerde, hem de özel yaşımında maço karakteri ile de tanınıyor.

Filmografisi:

1992 Gündüz Karanlığı
    1993 Yasak Sokaklar
    1993 Ufukta Bir Ağaç
    1998 Aynalı Tahir
    1999 Suat
    2000 Milli Saraylarımız
    2003 Melek
    2006 Kaybolan Yıllar
    2009 Aile Reisi (Konuk Oyuncu)

Saruhan Hünel kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönemem Asli Hünel

Dönemem Asli Hünel

Güvenmiştim inanmıştım Bu seferki dürüst Gerçek demiştim Ne bileyim ben ögrenemedim Kalbim temiz ama çok acıyor Yeter artık Beni bende bırakın Dularım tanrıya Beni bir tek o anlar Bir zamanlar varmış aşk Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok cektim elinden Bi daha sevemem Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok cektim elinden Bi daha dönemem
  2. Asli Hünel&Dogus  Dönemem

Asli Hünel&Dogus Dönemem

Güvenmiştim inanmıştım Bu seferki dürüst gerçek demiştim Ne bileyim ben öğrenemedim Kalbim temiz ama çok acıyor Yeter artık beni bende bırakın Dularım Tanrıya Beni bir tek o anlar Bi zamanlar varmış aşk Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok çektim elinden Bir daha sevemem Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok çektim elinden Bi daha dönemem
  3. Saruhan Hünel resimleri

Saruhan Hünel resimleri

saruhan hünel fotoğrafları saruhan hüner huner hünel resmi web sitesi facebook
  4. Aslı Hünel Yoğun Bakımda!

Aslı Hünel Yoğun Bakımda!

Bu konu; Aslı Hünel Yoğun Bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Sanat Müziği şarkıcısı Aslı Hünel yoğun bakıma alındı. Kist ameliyatı olan Hünel'in kalp ritmi bozulunca yoğun bakıma alındı. İşte haberin detayları... Türk Sanat Müziği solistlerinden Aslı Hünel, İstanbul’da dün kist ameliyatı için özel bir hastaneye gitti. Sabah saat 09.00’da ameliyata giren...
  5. Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu, Aslı Hünel Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk Sanat Müziği'nin güzel sesli yorumcularından biri olan Aslı Hünel'in hayatı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Aslı Hünel 1980 yılında Bağdat ilinde dünyaya geldi. Aslı Hünel Saruhan Hünel’in kardeşidir. Aslı Hünel güzelliği Arap olan annesine ve Selanik göçmeni olan babasına borçludur. Aslı...

Sayfayı Paylaş