gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şaşı

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ahdi bozmaya, sözünden caymaya delalet eder.Rüyada şaşı birisini görmek, işlerinizin ve sağlık durumunuzun düzgün gideceğine işarettir. Rüyada şaşı birisini görmek, işlerinizin ve sağlığınızın çok güzel olacağına yorumlanır. Rüyada sasi olan biriyle karsilasmaniz, islerinizin ve sagliginizin yolunda olduguna delalet eder.

Şaşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Microsoft""Başkanı da şaştı

Microsoft""Başkanı da şaştı

Bu rakamlara Microsoft Türkiye Başkanı da şaştı MSN kullanıcısının 21.5 milyon olduğu Türkiye'de sadece 7.5 milyon PC var. Rakamlar, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Arıkan'ı şaşırttı. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'deki bilgisayar sayısının MSN kullanıcılarının yaklaşık üçte biri olduğunu söyledi.. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Çağlayan Arkan, Türkiye'de...
  2. şaştım aşı(Kayseri)

şaştım aşı(Kayseri)

şaştım aşı sastim asi Neden “şaştım aşı” denmiş acaba? Ne pişireceğini bilemeyen bir ev hanımı evde ne varsa katıp karıştırıp böyle bir yemek bulmuş herhalde. Ama yediğimiz bütün yemekler bir deneme- yanılmanın sonucu değil mi zaten? Malzemeler: 500 gram taze asma yaprağı 500 gram kuşbaşı et Yarım su bardağı zeytinyağı 3 adet soğan Yarım su bardağı haşlanmış yeşil mercimek Yarım su bardağı...
  3. Hanımın çiftliği Hasan Şaş ınmış

Hanımın çiftliği Hasan Şaş ınmış

Ben şahsen diziyi izliyorum beğeniyorum birçoğumuzda benimle aynı fikirdedir sanırım.Peki bu dizideki Muzaffer Beyin evi eski futbolcuya aitmiş bilen varmıydı? Çekimleri Adana'da gerçekleştirilen "Hanımın Çiftliği" dizisinde, Muzaffer Bey karakterinin evi olarak kullanılan konak ve çiftliğin bulunduğu arazinin, Galatasaraylı ünlü eski futbolcu Hasan Şaş'a ait olduğu ortaya...
  4. Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Gözlerim Şaşı Oldu Yardım Lütfen:)

Evet arkadaşlar ben bakıp incelemekten tabiri caizse resmen şaşı oldum gözlerim döndü hahaha sıra sizde bakalım siz ne kadar dayanabileceksiniz:D:Dnanik Aşağıda ki resime iyi bakmanızı istiyorum. İlk gördüğünüz kişi sayısı 12 olacaktır. 10 saniyede sonra adamlar ortadan kesilip yerleri değişince sayıları 13 oluyor sonra 12 sonra 13 daha sonra 12,daha sonra 13.... diye devam ediyor!!! hadi...
  5. Bebeğim şehlamı şaşımı nasıl anlıycam ?

Bebeğim şehlamı şaşımı nasıl anlıycam ?

bebeğim şaşımı,bebeğim şaşı bakıyor,bebeğimin gözü kayıyor,bebeklerde göz hastalıkları,bebeklerde şehlalık,bebeklerde göz problemleri hakkında bilgiler Halk arasında göz kayması olarak da bilinen şaşılık, çocukluk çağı hastalıkları içerisinde en sık görülenlerin ve zamanında müdahale edilmediğinde tedavisi mümkün olmayan görme kaybına neden olabilecek bir hastalıktır. Düz karşıya bakan bir...

Sayfayı Paylaş