gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

şaşırmış bunlar..ayrıca nasıl süpermen olunur :D

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

kendimce ingilizce bildiim kadar anlatiim: 1. ayaklarini oynatma dik tut
    2. kollarini hazirol vaziyetinde tut
    3. allaha dua et
    4. bunu bende bilmiyorum
    5. donunu pantolonun uzerinden giy

şaşırmış bunlar..ayrıca nasıl süpermen olunur :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. foruma kayıt olunurken sorulmuş+azrailde şaşırdı

foruma kayıt olunurken sorulmuş+azrailde şaşırdı

foruma kayıt olunurken sorulmuş +azrailde şaşırdı alıntı
  2. Nasıl Zengin Olunur

Nasıl Zengin Olunur

nasil zengin olunur nasıl zengin olunur iş adamı nasıl iş sahibi olabilirim adamı İnsanlar boşuna zengin olmuyormuş vallahi bu yazıyı okuduktan sonra daha iyi anladım.Zeka her şeyin başı arkadaşlarım... New York'ta bir bankanın önünde duran son model Rolls Royce otomobilden inen adam, hızlı adımlarla bankaya girdi ve önüne çıkan ilk görevliye, bireysel kredi için başvuruda bulunmak...
  3. vampir nasıl olunur

vampir nasıl olunur

Nasıl vampir olunur ve vampirlerin özellikleri var mı keşke vampir olsaydım. 10 yaşındayım da vampir olunabililyor mu bilgi verir misiniz banaaaaaaaaa
  4. Nasıl Pilot Olunur ?

Nasıl Pilot Olunur ?

Nasıl Pilot Olunur Pilot Olmak İçin Neler Gerekli Kuş gibi gökyüzünde uçmak sevdasında olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için nasıl pilot olunacağı hakkında ki bilgileri paylaşıyoruz :) Türkiyedeki uçuş okulları Tükiyeninde üye olduğu uluslar arası sivil havacılık komutesi şartlarına uygun hareket etmek zorunda,bu şartların denetimi ise sivil havacılık güvenliğince yapılmakta....
  5. Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur

Nasıl Avukat Olunur ben avukat olmak istiyorum ama nasıl avukat olunur bilmiyorum. Avukat olmak için ne gerekiyor hangi bölümü okumak lazım lütfen yazın.

Sayfayı Paylaş