gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

şaşırtan açıklama!.. Hangi ünlü oyuncu cıa’den ajanlık teklifi aldığını söyledi

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Amerika’da Siyasal Bilimler üzerine eğitim gören Çocuklar Duymasın’ın Mary’si Demet Tuncer, “Aslında çok severek okudum.
    Biri Kıbrıs diğeri terörizm üzerine iki tez hazırladım. Özellikle istihbarat çok sevdiğim bir alandı. Hatta Türkiye’ye ilk geldiğimde, gazetelerde filan "CIA’den teklif aldı" gibi haberler çıkmıştı. Evet, bunların hepsi gerçek ama tabii ki kabul etmedim.” Dedi…

şaşırtan açıklama!.. Hangi ünlü oyuncu cıa’den ajanlık teklifi aldığını söyledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!!

Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!!

meltem cumbul lost Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!! Oyuncu Meltem Cumbul, geçtiğimiz yıl Amerika`ya gittiğinden beri ünlü TV dizisi `Lost`un 25 yaşındaki oyuncusu Marc Senter`la aşk yaşadığını söylemişti. Meltem`in genç aşkıyla evlilik planları yaptığı konuşuluyordu. Ancak, güzel...
  2. ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

ünlülerin ilginç evlenme teklifleri!

ilginc evlenme teklifleri ilginç evlilik teklifleri ünlülerin evlenme ünlülerin evlilik yüzükleri Ünlü sanatçıların her şeyi olduğu gibi evlilik teklifleri de farklı... OK dergisi son sayısında ünlülerin evlenme tekliflerini haber yaptı. İşte ünlülerin ilginç evlenme tekliflerinden dört örnek. Kesekáğıdında yüzük Usta yönetmen Guy Ritchie, Madonna’nın 42. doğum gününde, ünlü...
  3. Hande Yener Nasıl Evlilik Teklifi Aldığını Anlattı

Hande Yener Nasıl Evlilik Teklifi Aldığını Anlattı

Evlilik Teklifini Anlattı HANDE YENER NİŞANLISI KADİR DOĞULU'DAN NASIL EVLENME TEKLİFİ ALDIĞINI ANLATTI Hande Yener, 'Evlilik teklifini nasıl aldınız' sorusuna, 'Kadir bir sabah beni öpücüklerle uyandırdı. Sonra da gözlerimin içine bakıp ’Benimle evlenir misin’ diye sordu. Hiç düşünmeden ’Evet’ dedim ve sevdiğim adamı sarılıp öptüm. Biz gerçekçen çok mutluyuz. Tam birbirimize göreyiz. O...
  4. hangi ünlüsün

hangi ünlüsün

burda hangi ünlü olduğumuz çıkmıyo
  5. Doksanlar Dizisi Yeni Oyuncuları Açıklandı

Doksanlar Dizisi Yeni Oyuncuları Açıklandı

Bu sayfa; Doksanlar Dizisi Yeni Oyuncuları Açıklandı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Birol Güven'in yni dizi projesi Doksanlar dizisinin hazırlıkları devam ederken yeni oyuncular da kadroya katılmaya devam ediyor. Birol Güven'in Şebnem Bozoklu'dan sonra diziye dahil ettiği isimler Gamze Özalan ve Hande Soral oldu. İşte detaylar.. Son olarak Şebnem Bozoklu'yla...

Sayfayı Paylaş