gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

şaşırtıcı bi gece oldu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

manken Ece Gürsel!e canlı yayında zileyicilerden biri evlenme teklif etti bu teklif karşısında herkes şaşırdı......
    CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI!
    AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN MANKEN ECE GÜRSEL, CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI.

Kenan Erçetingöz, konuklara gelen e-maillere bakarken Akşam Keyfi izleyicilerinden biri güzel manken Ece Gürsel' e mail yoluyla canlı yayında evlilik teklifi etti. Biraz şaşıran Ece Gürsel, nasıl bir tepki vereceğini şaşırdı. Hayatında kimsenin olmadığını ama var olduğuna dair spekülasyonların yapıldığını söyleyen Gürsel, böyle haberler yapanları artık mahkemeye verdiğini ve vereceğini söyledi..

şaşırtıcı bi gece oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. geçmiş olsun msjları

geçmiş olsun msjları

anneye geçmiş olsun mesajları geçmiş olsun resimli mesajlar komik mesajları resimli komik Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz. Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin. Geçmiş olsun, en kısa zamanda aramızda...
  2. Geçmiş Olsun Mesajları

Geçmiş Olsun Mesajları

anneye geçmiş olsun mesajları güzel geçmiş olsun kartları mesajları facebook gecmis dilekleri Gecmis Olsun Mesajlari Bol bol taze meyve yemezsen, bol bol vitamin almazsan olup olacağı budur işte. Geçmiş olsun. Bırak ta vücuduna vitamin girsin. » Duydum ki şifayı kapmışsın. Yardım edebileceğim bir şey olursa hiç çekinme; ister mesaj at, istersen de hemen ara... » Rahatsızlandığınızı...
  3. Hareketli Geçmiş Olsun Gifleri

Hareketli Geçmiş Olsun Gifleri

Hastalar için geçmiş olsun gifleri:D
  4. geç de olsa merhabaaaaa:):)

geç de olsa merhabaaaaa:):)

baktım ki yeni gelenler kendini tanıtıyor bende heveslendim:)ipatla kendimi tanıtim dedim:) bendeniz nagihan istanbul dan, 21 yaşındayım, üniversite 2. sınıftayım... melek gibi kızım işte:):cheer2: hayatı insanları çiçeği böceği güneşi her şeyi severim:)neyi sevmem diye bi düşünürsem şımarık insanları ,kendini beğenmiş insanları sevmem,öğrencileri ezen öğretmenleri sevmem:)
  5. Bi köşede benim olsun ..

Bi köşede benim olsun ..

Bir kaç aydır bu sitedeyim düşündüm de niye burda benim köşem yok?* Ve hemen köşe buldum kendimeee:D:D Herkesi bekliyorum başımın üstünde yeriniz var :D

Sayfayı Paylaş