gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

şaşkın ördeklerim beniiiimm :)))

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

şaşkın ördeklerim beniiiimm :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ördekler...

Ördekler...

ördekler nasıl beslenir ördek nasıl beslenir ördekler neyle ördek neyle yavrusu Ördek, (Anatinae) alt familyasından hemen hemen bütün dünyanın sulak bölgelerinde yaşayan, perde ayaklı su kuslarına verilen ad. Göl ve bataklık kenarlarını pek severler. Hızlı akan nehir ve denizlerde yaşayanlar da vardır. Beslenmesi kolay olduğundan, evcil birçok soyları üretilmiştir. Ülkemizde ördekler, birçok...
  2. ördekler harika

ördekler harika

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Fransızlar şaşkın...

Fransızlar şaşkın...

üyeliğini referanduma götürme fikrindeki ısrarı, Fransız şirketlerinin Türkiye'de 5 milyar Euro tutarındaki iş anlaşması yapmasına engel oldu. Fransa'nın Eylül 2007'den bu yana Türkiye'de 5 milyar Euro tutarında kontrat kaybettiği bildirildi. Le Monde gazetesi, "Fransa, Ankara'nın misilleme yapmasından korkuyor" derken iktidardaki Halkın Hareketi Birliği'nin (UMP) Türkiye'nin AB...
  4. !!!! şaşkın !!!!

!!!! şaşkın !!!!

Meleklerım ıtıraf edıyorum bu sıteye bır oncekı uyelıgımın sıfresını unuttum bende bu ısımde tekrar uye oldum. Oncekı uyelıgımde bı konu acmıstım gecen gun goz atıyodum arkadas bır sey sormus bende burdan cewap verdım :s tabı ben bunu sonra fark ettım ...

Sayfayı Paylaş